۱۲ بهمن, ۱۳۹۵

چگونه با محتوای جذاب کاربران طراحی سایت را افزایش دهیم؟

بیایید این گونه فکر کنیم که شرکت شما در طراحی سایت خود مطلب هایی را می نویسد ، تا کاربران بیشتری را جذب نماید. شما این تصور را دارید که موردهای مهیج و جذاب قادر هستند نظر مخاطبان و کاربران سایت را به خود جلب نمایند و این را نیز می دانید که مهیا نمودن این مطلب ها خیلی دشوار است.

چگونه با محتوای جذاب کاربران طراحی سایت را افزایش دهیم؟

چالش برانگیز است که بخواهید مطلب های جذابی را بنویسید تا نتیجه های بهینه ای را از آن ها برای طراحی وب سایت و کسب و کار خود دریافت نمایید. لازم به ذکر است که زمان و سرمایه بسیاری را نیز می طلبد تا این مطلبهای جذاب و شگفت انگیز تولید شود.

یک راه آسان این است که مطلب های تازه خود را مجددا بازسازی نمایید. در این نوشته سه شیوه هست که سبب می شود تا مطلب های موجود سایت خود را بازسازی کرده و برای مخاطبان سایت جذاب تر ایجاد کنید:

۱٫مجددا مطالب طراحی سایت خود را سامان دهی کنید.

احتمال دارد شما دارای مطلبهای ارزشمند، بزرگ و اساسی در سایت خود باشید نظیر کتاب های الکترونیک، دستورالعمل ها، گزارشات و تحقیقات. اگر آن ها برای مخاطبان سایت تان نیز ارزشمند هستند، به خوبی قادر هستید آن ها را مجددا سازمان دهی نمایید. هنگامی که مطالب سایت خود را مجددا سامان دهی کرده و شکل دهید، مناسب قادر هستید این مطلب را سئو کرده و برای مخاطبان سایت جذاب ایجاد کنید. مطلبهای خود را به موردهای کوچک تری تقسیم نمایید: قادر هستید مطالب کتاب الکترونیک تان را به صورت سریالی در طراحی سایت خود بگذارید و یا نوشته های تازه را هر چند وقت یک بار در سایت خود منتشر نمایید.

قادر هستید خلاف این کار را نیز اجرا کنید: تویت ها، نوشته ها، پست های وبلاگ و یا نظرات موجود در فیسبوک را در یک قسمت بزرگ در سایت جمع آوری نمایید. قادر هستید جواب پرسش های مشتریهای سایت خود را نیز در قالب یک نوشته به آن ها عرضه دارید. قادر هستید قسمت های مختلف کتاب خود را نیز به صورت یک گزارش کلی به مشتریهای سایت نشان دهید. هم چنین قادر هستید از ابزراهایی نظیر STORIFY نیز استفاده نمایید تا پست ها و عکس های سایت تان را در یک تم که سازگار با کاربران سایت تان است، بگذارید تا به آسانی بتوانند به مطالب مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. برای داشتن محتوایی ریسپانسیو مقاله ساخت محتوا برای طراحی سایت ریسپانسیو را هم مطالعه فرمایید.

۲٫ نوشتن دوباره مطالب طراحی سایت.

اگر به طور مداوم مطلبهای تازهی را به طراحی سایت خود بیافزاید نظیر یک درخت همواره سبز هستید که مشتریهای برای دریافت مطالب تازه حتما به شما مراجعه می نمایند. این روند سبب می شود تا مشتریهای و یا کاربران دایمی داشته باشید که بی صبرانه منتظر مطلبهای تازه و بروزتان هستند.

از تجزیه و تحلیل های طراحی سایت تان استفاده نمایید تا دریابید که کدام مطلب ها در طراحی سایت توجه بیشتری از مشتریهای و کاربران طراحی سایت فروشگاهی را جلب می نماید و بعد روی همان مطلبها فوکوس کرده و مدل تازهی از آن ها را ایجاد کنید. شما هم چنین قادر هستید نوشته های سایت خود را مجددا بنویسید و مجددا نگارش نمایید تا نقاط ضعف آن ها را برطرف نمایید. در این میان قادر هستید اطلاعات تازه را نیز به آن ها اضافه نمایید و یا مثال ها و گزارش های تازه را در آن ها بگذارید.

تقویت نمودن پست و نوشته های طراحی سایت تان با اطلاعات، فهرست، گزارشات و موردهای قابل دانلود تازه قادر است موفقیت مطالب سایت تان را تضمین نماید و سبب می شود تا اشخاص بیشتری به بازدید از طراحی سایت تان تشویق گردند. شما هم چنین قادر هستید مطلبهایی را مخصوص کاربران سایت خود به وجود آورید. برای اطلاعات بیشتر مقاله محتوای طراحی سایت خود را بازسازی کنید را هم مطالعه کنید.

۳٫ریمیکس نمودن مطالب سایت.

این مورد خیلی جالب است. ریمیکس نمودن مطالب طراحی سایت تان به معنای مجددا ایجاد کردن آن ها به شیوه تازه است و یا به عبارت دیگر، بیان نمودن ایده های عمده به شیوه متفاوت است.

برای مثال، احتمال دارد یک جلسه و یا یک وبینار را ضبط کرده اید و به منزله یک پست وبلاگ، گفته های موجود در این وبینار را به کاربران خود پیشنهاد کنید. یه به عبارت دیگر احتمال دارد تا گفتگویی را انجام داده و به صورت فایل صوتی در طراحی سایت خود در دسترس کاربران بگذارید. قادر هستید ویدئوهایی را از گفته های مشتریهای در یک تحقیق و ارزیابی نیز ایجاد کنید و به منزله معرفی کالاها و خدمات خود در طراحی سایت نمایان نمایید. یا احتمال دارد عکس هایی از شرکت خود را در رویدادهای مختلف تهیه نمایید و در قالب یک اسلاید شو نشان دهید.
همه این موردهای گفته شده ابزارهایی هستند تا مطالب سایت موجود خود را جذاب ایجاد کنید و اشخاص بیشتری را به این وسیله به طراحی سایت خود جذب نمایید. سیستم های آنلاینی نیز نظیر پلاگین های وردپرس، BASECAMP و یا DIVVYHQ می توانند روی مطالب سایت شما نظارت داشته و راهکارهایی را ارائه دهند. GOOGLE DOCS نیز قادر است به وسیله برنامه ریزی برای انتشار مطلب، به جذب کاربران بیشتر طراحی سایت تان کمک نماید. اما به خاطر بسپرید، مناسب ترین ابزار برای ارتقای مطالب سایت نادیده گرفته می شود: بازسازی و بازسازی مطالب موجود. با وب کندو به روز باشید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/blog/436-%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%a8%d8%a7-%d9%85%d8%ad%d8%aa%d9%88%d8%a7%db%8c-%d8%ac%d8%b0%d8%a7%d8%a8-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *