طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت بازرگانی

با پیشرفت فناوری‌های دنیای تحت وب، کسب و کارهای واقعی روز به روز بیشتر از قبل به دنیای وب کشیده می‌شوند و صنعت طراحی سایت ارزش بیشتری پیدا می کند. در مدت زمان اندکی شرکت‌های بزرگ و کوچک برای رقابت و فروش محصولات و خدمات خود به اینترنت و راه اندازی وب سایت برای شرکت خود رو می‌آورند. در واقع دنیای تحت وب و کسب و کارهای آن رو به سمتی می‌روند که از کسب و کارهای بیرون از این فضا واقعی‌تر و قابل اعتماد‌تر خواهند بود. اگر شما هم به دنبال توسعه و پیشرفت شرکت و کسب و کارتان هستید و می‌خواهید مشتری‌ها و در کل آینده بهتری را برای شرکتتان تامین کنید باید به این فضا و محیط وب و اینترنت وارد شوید و کسب و کار و شرکت تان را در آنجا محکم و قوی به پیش ببرید. شما با این کار و صرف هزینه و زمان اندک قادر خواهید بود که به سود قابل توجهی دست یابید. برای این کار داشتن یک سایت مناسب و برازنده و چند زبانه و نمایش محصولات و خدمات خود به مشتری‌های داخلی و خارجی، خواهید توانست با جذب مشتری در کسب و کارتان موفق‌تر و موثر‌تر عمل کنید.

طراحی سایت وب کندو

طراحی سایت بازرگانی
زیرساخت‌های وب یکی از ابزارهای مهم دنیای کنونی ماست که بوسیله آن می‌توان تجارت و شرکت خود را به همه جای جهان ارائه کرد. اقتصاد و توسعه آن امری جدای از دنیای وب نیست. شما با طراحی سایت مناسب و معتبر برای شرکت خود قادر خواهید بود تجارت خود را اقتصادی‌تر و توسعه مند‌تر به جلو ببرید.
مهم‌ترین دلایل راه اندازی و طراحی سایت برای شرکت بازرگانی و تجاری شما، بالا رفتن اعتبار شرکتتان، پل ارتباطی شرکت شما با مشتری‌ها و مخاطبین، پایگاهی مناسب برای اطلاع رسانی خدمات شرکت و محلی برای ارائه و معرفی خدمات و محصولات شرکت بدون محدویت زمانی و مکانی در داخل و خارج از کشور می‌باشد.

اصلی ترین مورد در شرکت بازرگانی به منظور طراحی سایت ، مشاهده شدن بوسیله کاربران هدفمند با توجه به کسب و کار است. طراحی سایت بازرگانی اصولی بر مبنای بهینه سازی سایت و با توجه به الگوریتم های گوگل قادر است تا 80 درصد این خواسته را برآورده سازد به این خاطر که این مقدار از مراجعه کننده های سایت ها، به وسیله گوگل به یک طراحی سایت هدایت می گردند. بنابراین اگر طراحی سایت بازرگانی شما در واژه های هدفداری نظیر برند تجاری و کالاها و سرویس های تجاری بازرگانی موردنظر شما در رنکینگ بالای گوگل باشد. این کار سبب پیشرفت قابل توجه کسب و کار شما و بیشتر شدن مشتری های هدفمند شما خواهد گردید. 

اصلی ترین خصوصیت طراحی سایت بازرگانی ، اولویت دادن به بازاریابی جهانی می باشد. یک شرکت بازرگانی هزینه های خود را به وسیله مشتری هایش در بخش های گوناگون ساکن در دنیا و همچنین به وسیله واردات و صادرات محصول کسب می نماید.

به منظور دستیابی به این خواسته و مقصد، به کارگیری از خصوصیت طراحی سایت است که در آنها، تنگناهای موجود مکانی دنیای بیرون وجود ندارد و دادو ستدها و معامله های انجام شده بدون درنظر گرفتن محدودیت های مکانی و زمانی قابل تبادل است. با طراحی سایت بازرگانی قادر خواهیم بود مشتری های هدفمند کسب و کار خود را در همه جای دنیا بیابیم و آن ها را با محصولات و سرویس های خود همسو کنیم. 

با طراحی سایت بازرگانی به چه هدفی می خواهیم دست یابیم؟

هدف کمپانی های بزرگ بازرگانی از طراحی سایت ، بالا بردن هدفدار بازار داخلی و خارجی شان است. شرکت های بازرگانی به وسیله طراحی سایت قادرند دست به بازاریابی اینترنتی در اندازه بین المللی بزنند و مشتری هایی جهانی برای خود پیدا کنند و با ارتباطات اثرگذاری که فیمابین آنها جاری می شود می تواند به رونق کسب و کار و از طرفی به سودآوری منتهی گردد.

موفقیت در طراحی سایت بازرگانی

دلیل عمده به نتیجه رسیدن طراحی سایت بازرگانی، قرارگیری اسم شرکت ها در واژه های کلیدی نظیر "شرکت بازرگانی" و "بازرگانی جهانی" و "خدمات بازرگانی"  و غیره است. در این حالت شما مشاهده خواهید نمود که کسب و کارتان به موفقیت چشمگیری نسبت به رقیب های تان رسیده است، زنگ خوری و برقراری تماس ها با شرکت بازرگانی تان بیشتر شده و زمانی خواهد گذشت که نام تجاری شرکت بازرگانی تان در عرصه بازرگانی و تجاری همه گیر خواهد شد و به معروف شدن شما خواهد انجامید. 

مواردی که در طراحی سایت بارزگانی بایست رعایت شود:

بکارگیری و استفاده از این نکات در طراحی سایت فروشگاهی باعث می‌شود موتور‌های جستجو سایت شما را راحت‌تر شناخته و رشد سریعی در نتایج جستجو‌ها داشته باشید

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو (طراحی سایت پاسخگو = طراحی سایت برای دستگاه های تلفن همراه و تبلت و غیره) در حال حاضر به یکی از اصلی ترین لازمه ها در طراحی سایت بدل گشته و با توجه به اینکه حدود ۷۰ درصد گردش ها و جستجوها در فضای اینترنت به وسیله تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت‌ها انجام می شود، شما با دارا بودن یک سایت هماهنگ با تلفن های همراه، به کاربران تان این قابلیت را می‌دهید که در هر زمان و مکانی با به کارگیری از تبلت و یا موبایلشان وارد سایت شما شوند و فرآیند خرید را به آسانی دربه سیله آنها انجام دهند، ریسپانسیو بودن سایت‌ها افزون بر کاربران در جهت بهینه سازی موتور‌های جستجو هم پراهمیت می باشد و به تازگی به یکی از شاخصه های رنکینگ سایت‌ها در نتیجه های جستجو تبدیل گشته است.

طراحی سایت بر اساس سئو

به کارگیری از استاندارد‌های طراحی سایت و ایجاد سایت بر مبنای مولفه های بهینه سازی سایت، سایت شما را با الگوریتم‌های موتور‌های جستجو هماهنگ می نماید و جستجوگرهای این موتور‌های جستجو سایت فروشگاهی شما و کالاهای آن را آسانتر معرفی می نماید، با طراحی سایت بر مبنای بهینه سازی سایت رنکینگ سایت تان نتیجه های جستجوی خوبی را در هر روز می تواند به دست بیاورد و این نتیجه به طور روزانه پایین تر می آید و فرآیند بهینه سازی و سئو سایت با سرعت بیشتر و آسانتر و با حداقل هزینه مصروفه انجام می گردد. با بهره گیری از روش های سئو، سایت تان در رنکینگ اول نتیجه های موتورهای جستجو قرار می گیرد و بوسیله آنها تبدیل به فضایی برای بازاریابی محصول و خدمات سایت شما می گردد.

نماد اعتماد الکترونیک در طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت وب کندو

یکی از دل مشغولی های عمده وب سایت های بارزگانی، توجه نظر اعتماد مشتری ها در محیط اینترنتی است و کارهای غیرقانونی انجام شده در محیط مجازی سبب گشته کاربران و مشتری های مجازی و اشخاص اعتماد اندکی به فروشگاه‌ های بازرگانی بکنند، برای برطرف نمودن این مسئله دریافت نماد اعتماد الکترونیک است، e-namad یا‌‌ همان نماد اعتماد الکترونیک یک علامت دیجیتالی می باشد که از سمت مرکز توسعه تجارت الکترونیک و زیر نظر وزرات صنعت و معدن به منظور وب سایت‌ های فروشگاهی که اصول و قواعد تعیین شده را رعایت کنند، داده می شود.

لازم به تذکر است که همه سایت‌ های بازرگانی طراحی شده در شرکت وب کندو با توجه به نیاز و درخواست کارفرما دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند.

? توجه ? مشاوره رایگان برای راه اندازی سایت بازرگانی

اگر شما به دنبال راه اندازی یک سایت بازرگانی می باشید و می خواهید از مشاوری مطمئن و کاربلد مشورت بگیرید، با شماره تماس‌های وب کندو در تماس باشید تا در این مورد مشاوره رایگان طراحی سایت بازرگانی از متخصصان وب کندو دریافت نمایید.

آیا می خواهید یک سایت بازرگانی موفق داشته باشید؟

این را به خاطر بسپارید که طراحی سایت بازرگانی جزء هزینه های شما حساب نمی شود، بلکه یکی از ضروریات رونق کسب و کار شما در قرن بیست و یکم می باشد. شما با دارا بودن وب سایت بازرگانی، راهی مطمئن را برای حضور شرکت بازرگانی تان در بازارهای تازه می گشایید و خود را به همه می شناسانید.

طراحی سایت بازرگانی توسط وب کندو