info@webcando.ir 44214598

با توسعه به کارگیری از فضای مجازی و دیجیتال نیاز کسب و کارهای مختلف نیز با این توسعه گسترده تر شده و همه مشاغل در پی راهی برای ورود به این عالم پرسود و کارآمد از بابت مشتری یابی و درآمد هستند. طراحی سایت املاک یک فکر جذاب به منظور معرفی ساختمانها و املاک برای مشتری ها و دسترسی آنها به اطلاعات مربوط به آن است. اما در این بین به مواردی بایست توجه نمود:

طراحی سایت املاک چه ابزارها و توانایی هایی را برای صاحبش فراهم می آورد؟
در حالتی کلی طراحی سایت املاک باید دارای چه خصوصیاتی باشد تا کارآمدی آن بالا برود؟
طراحی سایت املاک چه اثری بر فرایند کسب و کار و درآمدزایی دارد؟
و به چه علتی لازم است در اینترنت طراحی سایت املاک داشته باشیم؟

مشاوره دهندگان املاک و افرادی که مشغول معامله و خرید و فروش ساختمانها و ملک ها و زمین ها هستند در حال حاضر با توسعه فن آوری های گوناگون دیگر روش سنتی و بازاریابی دکان به دکان را ترجیح نمی دهند هر چند در بین مردم شناخته شده تر است اما بیشتر مردم نیز در اینترنت دنبال اینگونه موارد می گردند پس بازاریابی و فروش محتاج به کارگیری شیوه های تازه ای در این عرصه است. طراحی سایت املاک یکی از شیوه هایی می باشد که به طرز مناسبی در این باره جوابگوی خیلی از خواسته های اشخاص اعم از خریدار و فروشنده و مشاورهای املاک است.

خدمات ارائه شده در طراحی سایت املاک

طراحی صفحه نمایش محدوده املاک در نقشه
طراحی صفحه تفکیک املاک بر اساس خرید و فروش – رهن و اجاره ، مشارکت و …
طراحی صفحه معرفی ملک های در جهت فروش ویژه
طراحی صفحه معرفی ملک های جدید
طراحی صفحه ثبت چند تصویر برای هر ملک
طراحی صفحه درج اخبار مربوط به ملک و مسکن

ثبت املاک در طراحی سایت املاک

اشخاص بایست قادر باشند در طراحی سایت املاک به منظور فروش، اجاره و بقیه موارد مربوطه زمین و املاک شان در سایت ثبت نام نموده و عکس های تهیه شده را به دید عموم بگذارند.

به کارگیری از نقشه ی گوگل در طراحی سایت املاک

گوگل مپ یک امکان سودمند به منظور نشان دادن محل دقیق استقرار ملک و زمین و ساختمان و مکان مورد معامله بر روی نقشه های ماهواره ای و نقشه های شهری است. همینطور در این بخش اشخاص قادرند مکان دقیق ملک و املاک مورد نظرشان را روی نقشه گوگل معین نمایند تا دستیابی مشتری راحت تر و سریع تر گردد. برتری دیگری که نقشه های گوگل در طراحی سایت املاک دارا هستند سرچ ناحیه ای است. این سرچ به اشخاص این قابلیت را فراهم می آورد تا ناحیه مورد نظرشان ، خانه و یا زمین های ثبت شده را در سایت تان جستجو نمایند.

پیاده سازی قسمت نظردهی در طراحی سایت املاک

در این قسمت اشخاص قادرند درباره زمین ها و ملک و املاکی که بر روی سایت قرار دارند نظرهای خودشان را مطرح کنند و موافقت و عدم موافقت شان را بیان کنند و اگر خواستند امتیاز بدهند.

پیاده سازی فروش مخصوص و یا پیشنهاد مخصوص در طراحی سایت املاک

فروش مخصوص ، فروش فوق العاده ، پیشنهاد مخصوص و.. قسمت هایی می باشند که مشتری و کاربر سایت را مشتاق می کند تا سایت املاک شما را دنبال کند.

به وجود آوردن خبرنامه در طراحی سایت املاک

کاربران و مشتری های سایت با این امکان قادرند ایمیل شان را ثبت کنند و از آخرین خبرهای سایت مطلع گردند.
با مدیریت و طبقه بندی این بخش می توان ایمیل های اختصاصی ارسال کرد و از فرستادن ایمیل های اسپم و غیر خواسته مشتری خودداری نمود.

گالری عکس ها در طراحی سایت املاک

با ساخت یک گالری جذب کننده و جالب کاربران و مشتری های سایت را برای دیدن عکس های املاک موجود در سایت ترغیب تر نمایید.

سرچ حرفه ای در طراحی سایت املاک

در این بخش اشخاص قادرند در قسمت های گوناگون سایت و به طور تخصصی به دنبال منزل و یا ملک مورد نظرشان بگردند.

خصوصیات طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک ابزارهای خاصی در اختیار کاربران و استفاده کنندگان از آن می گذارد که از این ابزارها می توان به موارد زیر اشاره نمود:
پنل ارسال اس ام اس رایگان در طراحی سایت املاک
به کارگیری از قالب مخصوص و سفارشی در طراحی سایت املاک
مدیریت عملی و سریع در طراحی سایت املاک
سیستم سفارش گیری به روز و زنده در طراحی سایت املاک
لینک دوستان در طراحی سایت املاک
عکس های انتخابی در طراحی سایت املاک
ساخت فید در طراحی سایت املاک
طراحی سایت دو زبانه و چند زبانه املاک
ترافیک سایت در طراحی سایت املاک
بهینه سازی سایت در طراحی سایت املاک

طراحی سایت ریسپانسیو

حتما شما هم به این قضیه برخورده اید که وقتی با دستگاه هایی نظیر موبایل یا تبلت به سراغ وب سایت ها می روید و یا در حال وبگردی و مشاهده سایت ها هستید صفحه این سایت ها به درستی در این دستگاه ها بارگذاری نمی شود و یا اندازه صفحه ها به گونه ای است که خواندن مطالب و مشاهده بخش های مختلف سایت را با مشکل مواجه می کند همه اینها به این خاطر است که طراحی سایت موردنظر ریسپانسیو یا واکنشگرا طراحی نشده است به همین دلیل این دستگاه ها را پشتیبانی نمی کند و شما مجبور می شوید صفحه مورد نظر را با زوم کردن یا اسکرول کردن های بی مورد بالا و پایین کنید تا بلکه بتوانید به خواسته خودتان برسید که در برخی اوقات این اتفاق هم نمی افتد و شما ناامیدانه از آنجا خارج می شوید. با فناوری طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا همه این مسائل به راحتیحل می شوند.

طراحی سایت ریسپانسیو که وب کندو تمام سایت های خود را بر پایه آن طراحی می نماید به شما این امکان را می دهد تا طراحی سایت خود را برای اندازه های گوناگون و متعارف تلفن های هوشمند همراه و تبلت ها سازگار کنید و با تغییر اندازه صفحه، فونت ها و لینک های متناسب با آنها را مشاهده نمایید. و دیگر نیازی به زوم کردن های بی مورد نخواهید داشت. و از طرفی خوانندگان و بازدیدکنندگان و به ویژه مشتری های خودتان را نیز حفظ خواهید کرد و آنها را ناامید نخواهید نمود.
برای آزمایش ریسپانسیو بودن طراحی سایت می توانید مرورگر تان را از وضعیت ماکزیمم در آورید و با موس صفحه مرورگر را کوچک و بزرگ کنید، مشاهده خواهید کرد که اندازه صفحه بزرگ و کوچک می شود ولی مطالب و فونت ها و پیوندها سرجای خود می مانند و کاملا خوانا می باشند و نیازی به زوم و اسکرول نیست.

طراحی سایت بر اساس سئو

به کارگیری از استاندارد‌های طراحی سایت و ایجاد سایت بر مبنای مولفه های بهینه سازی سایت، سایت شما را با الگوریتم‌های موتور‌های جستجو هماهنگ می نماید و جستجوگرهای این موتور‌های جستجو سایت فروشگاهی شما و کالاهای آن را آسانتر معرفی می نماید، با طراحی سایت بر مبنای بهینه سازی سایت رنکینگ سایت تان نتیجه های جستجوی خوبی را در هر روز می تواند به دست بیاورد و این نتیجه به طور روزانه پایین تر می آید و فرآیند بهینه سازی و سئو سایت با سرعت بیشتر و آسانتر و با حداقل هزینه مصروفه انجام می گردد. با بهره گیری از روش های سئو، سایت تان در رنکینگ اول نتیجه های موتورهای جستجو قرار می گیرد و بوسیله آنها تبدیل به فضایی برای بازاریابی محصول و خدمات سایت شما می گردد.

امکانات ساخت وب سایت

صفحه های اینترنتی طراحی شده می توانند به عنوان فروشگاهی برای ارائه محصولات و خدمات شما درآیند و خیلی از هزینه های زاید را از بین ببرند. اگر چه دارا بودن سایتی که بتواند خدمات شایسته ای به کاربران ارائه دهد احتمالا هزینه ای متعادل را به دنبال خواهد داشت اما این هزینه از لحاظ اقتصادی به صرفه تر از اجاره فروشگاهی در دنیای واقعی است، طراحی سایت به شما این امکان را می دهند که همیشه به کسب و کارتان دسترسی داشته باشید و آن را از هر جایی و به هر نحوی مدیریت نمایید و اگر داده های نسبی از چگونگی ساخت وب سایت در دست داشته باشید قادر خواهید بود نسبت به توسعه کسب و کارتان اقدام کنید و هر روز به موفقیت های تازه ای در بازاریابی اینترنتی برسید.

طراحی سایت فروشگاه ساز

سایت فروشگاه ساز در حقیقت محلی می باشد برای اینکه شما قادر باشید کالاها و اجناس واقعی و خدمات تان را به طور فهرستی یا به صورت جدول بندی شده به منظور مشاهده شدن توسظ مشتری ها و کاربران در معرض دید بگذارید. در مرحله فروش و عرضه خدمات نما و قالب بیرونی و دیاری سایت برای کاربران خیلی اهمیت دارد و افزون بر چارچوب ظاهری جذاب و زیبا بایست خیلی ساده و روان هم باشد و به طوری طراحی شود که حداکثر اطلاعات را در حداقل زمان ممکن و با جذابیت بیشتر به کاربر سایت نمایش دهد.

برنامه نویسی موبایل

شرکتهای برنامه نویسی و ارائه دهندگان خدمات طراحی سایت، برنامه نویسی اندروید و برنامه نویسی آی او اس را با استانداردهای روز و با شیوه های عملی و با اهداف خاصی به پیش میبرند. همینطور این شرکت ها برای تامین رضایتمندی مشتری ها از محصولات و فعالیت های آنها، مشاوره های مدیریتی را برای طراحی و برنامه نویسی موبایل و نرم افزارهای کاربردی ارائه می دهند و استفاده از بهینه سازی این امکانات را با توجه به فناوری های نوین در اختیار آنها می گذارند. ایجاد و ساخت نرم افزارهای موبایل میتواند در قسمت های گوناگونی نظیر فروشگاه های آنلاین ، وب سایت های تخفیف گروهی ، وب سایت های کتابخانه مجازی ، حسابداری ، امور اطلاع رسانی ، مارکتینگ و خیلی جاهای دیگر اجرایی شود.

با کارشناسان طراحی سایت ما در تماس باشید

در ساعات اداری، متخصصان ما به تماس های تلفنی شما با حوصله جواب می دهند و آماده شنیدن نظرات و مسائل پیش آمده برای طراحی سایت شما می باشند. می توانید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید. با شماره ۴۴۰۶۱۲۵۶-۰۲۱ در تماس باشید.

با ما قرار حضوری بگذارید و از نزدیک با فعالیت های شرکت وب کندو آشنا شوید

بعد از سالها فعالیت در عرصه طراحی سایت، مشتریان ما بعد از مشاهده دموی فضای کنترل پنل ها و کیفیت پروژه های اجرا شده برای همکاری با ما مصمم تر شده اند. وب کندو با اعتماد به نفس به شما اطمینان می دهد که قابلیت اجرای دشوارترین پروژه های طراحی سایت را داراست.