۱۲ بهمن, ۱۳۹۵

طراحی سایت شرکتی

شرکت‌ها و موسسه‌هایی که یک سایت حرفه‌ای برای کسب و کار خودشان تدارک دیده‌اند می‌توانند رزومه فعالیت‌های شرکت و محصولات و کالاهای خودشان و یا خدماتی را که ارائه می‌دهند را در آنجا معرفی کنند و مکانی برای فروش کالا و ارائه خدمات به مشتری‌ها و کاربران متقاضی داشته باشند.

طراحی سایت شرکتی | طراحی وب سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی را می توان پر مخاطب ترین بحث در این حوزه دانست.
بازاریابی اینترنتی هر روز جایگاه اصلی‌اش را در بین بازارهای موجود پیدا می‌کند و با این روند، بازارهای هدفمندی ایجاد می‌شوند که لازمه آن دارا بودن طراحی سایت حرفه‌ ای متناسب با کسب و کار آن شرکت است.

اصول طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی که بر پایه اصل‌های استاندارد بهینه سازی سایت ایجاد شده باشد خواهد توانست در رتبه بندی موتورهای جستجو، بازار هدفمندی را برای کسب و کار شرکت فراهم کند. طراحی سایت یک شرکت با توجه به نوع کسب و کار و بازاریابی اینترنتی موردنظر و با هدف قرار دادن بازارهای رقیب توسط کلمه‌های کلیدی مورد نظر آن شرکت و موسسه، طراحی می‌شود تا خواسته‌های آن شرکت را در عرصه تجارت الکترونیکی تامین نماید.

بهترین طراحی سایت شرکتی
امکانات قالب و نمای شرکت باید طوری طراحی شوند که بتوانند رضایت کاربران و مشتری‌ها را به خود جلب کنند. لازمه این کار داشتن گرافیک خوب و زیباست که بتواند اعتماد و توجه مشتری را برآورده سازد و هدف‌های اصلی شرکت را در مسیر درستی در مقابل مشتری قرار بدهد.

با طراحی سایت شرکتی به چه هدفی می خواهیم دست یابیم؟

هدف شرکت های بزرگ از طراحی سایت ، بالا بردن هدفدار بازار داخلی و خارجی شرکت شان می باشد. شرکت ها به وسیله طراحی سایت قادر هستند دست به بازاریابی اینترنتی در اندازه بین المللی بزنند و مشتری هایی جهانی برای خود پیدا کنند و با ارتباطات اثرگذاری که فیمابین آنها جاری می شود می تواند به رونق کسب و کار و از طرفی به سودآوری منتهی گردد.

موفقیت در طراحی سایت شرکتی

دلیل عمده به نتیجه رسیدن طراحی وب سایت شرکتی، قرارگیری اسم شرکت ها در واژه های کلیدی نظیر “شرکت شرکتی” و “بازرگانی جهانی” و “خدمات شرکتی” و غیره است. در این حالت شما مشاهده خواهید نمود که کسب و کارتان به موفقیت چشمگیری نسبت به رقیب های تان رسیده است، زنگ خوری و برقراری تماس ها با شرکت شما بیشتر شده و زمانی خواهد گذشت که نام تجاری شرکت شما در عرصه تجاری همه گیر خواهد شد و به معروف شدن شما خواهد انجامید.

مواردی که در طراحی وب سایت شرکتی بایست رعایت شود:

بکارگیری و استفاده از این نکات در طراحی وب سایت شرکتی باعث می‌شود موتور‌های جستجو سایت شما را راحت‌ تر شناخته و رشد سریعی در نتایج جستجو‌ها داشته باشید

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو (طراحی سایت پاسخگو = طراحی وب سایت برای دستگاه های تلفن همراه و تبلت و غیره) در حال حاضر به یکی از اصلی ترین لازمه ها در طراحی سایت بدل گشته و با توجه به اینکه حدود ۷۰ درصد گردش ها و جستجوها در فضای اینترنت به وسیله تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت‌ها انجام می شود، شما با دارا بودن یک سایت هماهنگ با تلفن های همراه، به کاربران تان این قابلیت را می‌دهید که در هر زمان و مکانی با به کارگیری از تبلت و یا موبایلشان وارد سایت شما شوند و فرآیند خرید را به آسانی دربه سیله آنها انجام دهند، ریسپانسیو بودن سایت‌ها افزون بر کاربران در جهت بهینه سازی موتور‌های جستجو هم پراهمیت می باشد و به تازگی به یکی از شاخصه های رنکینگ سایت‌ها در نتیجه های جستجو تبدیل گشته است.

طراحی سایت بر اساس سئو

به کارگیری از استاندارد‌های طراحی سایت و ایجاد سایت بر مبنای مولفه های بهینه سازی سایت، سایت شما را با الگوریتم‌های موتور‌های جستجو هماهنگ می نماید و جستجوگرهای این موتور‌های جستجو سایت فروشگاهی شما و کالاهای آن را آسانتر معرفی می نماید، با طراحی سایت بر مبنای بهینه سازی سایت رنکینگ سایت تان نتیجه های جستجوی خوبی را در هر روز می تواند به دست بیاورد و این نتیجه به طور روزانه پایین تر می آید و فرآیند بهینه سازی و سئو سایت با سرعت بیشتر و آسانتر و با حداقل هزینه مصروفه انجام می گردد. با بهره گیری از روش های سئو، سایت تان در رنکینگ اول نتیجه های موتورهای جستجو قرار می گیرد و بوسیله آنها تبدیل به فضایی برای بازاریابی محصول و خدمات سایت شما می گردد.

نماد اعتماد الکترونیک در طراحی سایت شرکتی

یکی از دل مشغولی های عمده وب سایت های شرکتی، توجه نظر اعتماد مشتری ها در محیط اینترنتی است و کارهای غیرقانونی انجام شده در محیط مجازی سبب گشته کاربران و مشتری های مجازی و اشخاص اعتماد اندکی به فروشگاه‌ های شرکتی بکنند، برای برطرف نمودن این مسئله دریافت نماد اعتماد الکترونیک است، e-namad یا‌‌ همان نماد اعتماد الکترونیک یک علامت دیجیتالی می باشد که از سمت مرکز توسعه تجارت الکترونیک و زیر نظر وزرات صنعت و معدن به منظور وب سایت‌ های فروشگاهی که اصول و قواعد تعیین شده را رعایت کنند، داده می شود.

لازم به تذکر است که همه سایت‌ های شرکتی طراحی شده در شرکت وب کندو با توجه به نیاز و درخواست کارفرما دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند.

*توجه* مشاوره رایگان برای راه اندازی سایت شرکتی

اگر شما به دنبال راه اندازی یک سایت شرکتی می باشید و می خواهید از مشاوری مطمئن و کاربلد مشورت بگیرید، با شماره تماس‌های وب کندو در تماس باشید تا در این مورد مشاوره رایگان طراحی سایت شرکتی از متخصصان وب کندو دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امکانات طراحی سایت شرکتی به اینجا مراجعه کنید.

برای مشاوره رایگان و داشتن یک سایت شرکتی خوب و مطمئن با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۴۴۰۶۱۲۵۶

آیا می خواهید یک سایت شرکتی موفق داشته باشید؟

این را به خاطر بسپارید که طراحی سایت شرکتی جزء هزینه های شما حساب نمی شود، بلکه یکی از ضروریات رونق کسب و کار شما در قرن بیست و یکم می باشد. شما با دارا بودن وب سایت شرکتی، راهی مطمئن را برای حضور شرکت خودتان در بازارهای تازه می گشایید و شرکت خود را به همه معرفی می نمایید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/development-of-the-company/development-of-the-company.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *