طراحی سایت کارخانه

 طراحی سایت کارخانه 

طراحی سایت وب کندو

 کارخانه ها مراکز صنعتی شده دنیای مدرن هستند که نقش مهمی را در اقتصاد و توسعه منطقه ای و کشوری ایفا می کنند. صاحبان کارخانه ها نیز با توسعه روز افزون اطلاعات و تکنولوژی نیاز دارند تا محصولات خودشان را در بازارهای مختلفی به فروش برسانند و دامنه خریداران محصولاتشان را گسترش بدهند. لازمه این داد و ستد و وارد شدن در تجارت بین المللی داشتن سایتی با امکانات مخصوص است که تیم حرفه ای وب کندو با کادری مجرب در این زمینه می تواند یاری رسان آنها باشد و سفارشات طراحی سایت کارخانه و یا کارگاه های تولیدی را پیاده سازی و عملیاتی نماید.

در طراحی سایت کارخانه یا معرفی موسسه تولیدی می توان خدمات زیر را هم ارائه داد:
طراحی صفحه قسمت معرفی محصولات و یا محصولات تولیدی
طراحی صفحه طبقه بندی محصولات
طراحی صفحه معرفی نمایندگی های مجاز فروش و خدمات پس از فروش
طراحی صفحه نمایش استانداردها و گواهینامه ها
طراحی صفحه تابلوی اعلانات برای کارکنان و سهامداران

امکانات و ویژگی های طراحی سایت کارخانه :

امکاناتی که در طراحی سایت کارخانه و کارگاه های صنعتی و تولیدی باید وجود داشته باشد عبارتند از:

مدیریت محصولات کارخانه،

درجه بندی محصولات،

محصولات در حال تولید،

خبرهای سایت،

اسلاید های صفحات و مدیریت آن،

نظر سنجی کلی در سایت،

فرم استخدام و جذب نیرو،

تماس با کارخانه،

توضیحات در باره کارخانه یا کارگاه،

گالری تصاویر با قابلیت دسته بندی،

معرفی نمونه کارها،

معرفی طرف قراردادها،

معرفی خدمات،

معرفی دپارتمان های کارخانه،

مجوز ها و تاییدیه ها و....

 مواردی که در طراحی سایت کارخانه بایست رعایت شود:

بکارگیری و استفاده از این نکات در طراحی سایت کارخانه باعث می‌شود موتور‌های جستجو سایت شما را راحت‌تر شناخته و رشد سریعی در نتایج جستجو‌ها داشته باشید.

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو

 طراحی سایت ریسپانسیو (طراحی سایت پاسخگو = طراحی سایت برای دستگاه های تلفن همراه و تبلت و غیره) در حال حاضر به یکی از اصلی ترین لازمه ها در طراحی سایت بدل گشته و با توجه به اینکه حدود ۷۰ درصد گردش ها و جستجوها در فضای اینترنت به وسیله تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت‌ها انجام می شود، شما با دارا بودن یک سایت هماهنگ با تلفن های همراه، به کاربران تان این قابلیت را می‌دهید که در هر زمان و مکانی با به کارگیری از تبلت و یا موبایلشان وارد سایت شما شوند و فرآیند خرید را به آسانی دربه سیله آنها انجام دهند، ریسپانسیو بودن سایت‌ها افزون بر کاربران در جهت بهینه سازی موتور‌های جستجو هم پراهمیت می باشد و به تازگی به یکی از شاخصه های رنکینگ سایت‌ها در نتیجه های جستجو تبدیل گشته است.

طراحی سایت بر اساس سئو

طراحی سایت براساس سئو

به کارگیری از استاندارد‌های طراحی سایت و ایجاد سایت بر مبنای مولفه های بهینه سازی سایت، سایت شما را با الگوریتم‌های موتور‌های جستجو هماهنگ می نماید و جستجوگرهای این موتور‌های جستجو سایت فروشگاهی شما و کالاهای آن را آسانتر معرفی می نماید، با طراحی سایت بر مبنای بهینه سازی سایت رنکینگ سایت تان نتیجه های جستجوی خوبی را در هر روز می تواند به دست بیاورد و این نتیجه به طور روزانه پایین تر می آید و فرآیند بهینه سازی و سئو سایت با سرعت بیشتر و آسانتر و با حداقل هزینه مصروفه انجام می گردد. با بهره گیری از روش های سئو، سایت تان در رنکینگ اول نتیجه های موتورهای جستجو قرار می گیرد و بوسیله آنها تبدیل به فضایی برای بازاریابی محصول و خدمات سایت شما می گردد.

امکانات ساخت وب سایت

صفحه های اینترنتی طراحی شده می توانند به عنوان فروشگاهی برای ارائه محصولات و خدمات شما درآیند و خیلی از هزینه های زاید را از بین ببرند. اگر چه دارا بودن سایتی که بتواند خدمات شایسته ای به کاربران ارائه دهد احتمالا هزینه ای متعادل را به دنبال خواهد داشت اما این هزینه از لحاظ اقتصادی به صرفه تر از اجاره فروشگاهی در دنیای واقعی است، طراحی سایت به شما این امکان را می دهند که همیشه به کسب و کارتان دسترسی داشته باشید و آن را از هر جایی و به هر نحوی مدیریت نمایید و اگر داده های نسبی از چگونگی ساخت وب سایت در دست داشته باشید قادر خواهید بود نسبت به توسعه کسب و کارتان اقدام کنید و هر روز به موفقیت های تازه ای در بازاریابی اینترنتی برسید.

 توجه: مشاوره رایگان برای راه اندازی سایت کارخانه

اگر شما به دنبال راه اندازی یک سایت کارخانه برای فروش محصولات تولیدی خود می باشید و می خواهید از مشاوری مطمئن و کاربلد مشورت بگیرید، با شماره تماس‌های وب کندو در تماس باشید تا در این مورد مشاوره رایگان طراحی سایت کارخانه از متخصصان وب کندو دریافت نمایید.

با کارشناسان طراحی سایت ما در تماس باشید

در ساعات اداری، متخصصان ما به تماس های تلفنی شما با حوصله جواب می دهند و آماده شنیدن نظرات و مسائل پیش آمده برای طراحی سایت شما می باشند. می توانید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید. با شماره 44061256-021 در تماس باشید.

با ما قرار حضوری بگذارید و از نزدیک با فعالیت های شرکت وب کندو آشنا شوید

بعد از سالها فعالیت در عرصه طراحی سایت، مشتریان ما بعد از مشاهده دموی فضای کنترل پنل ها و کیفیت پروژه های اجرا شده برای همکاری با ما مصمم تر شده اند. وب کندو با اعتماد به نفس به شما اطمینان می دهد که قابلیت اجرای دشوارترین پروژه های طراحی سایت را داراست.

اگر می خواهید محصولات کارخانه خود را بدون بازاریابی های متداول سنتی با بازاریابی اینترنتی و از طریق سایت کارخانه خودتان به فروش برسانید فقط کافی است با ما تماس بگیرید.