info@webcando.ir 44214598

به کمک طراحی سایت فروشگاه ساز اگر کالا یا خدماتی در فروشگاه تان دارید که می خواهید آنها را به دیگران بشناسانید و برای فروش آنها را در فضای مجازی تبلیغ کنید یکی از مناسب ترین راهکارها برای اینکار به وجود آوردن یک سایت فروشگاه ساز است. در این نوشته سعی داریم چگونکی کار کردن این گونه سایت ها را به صورت دقیق کاوش کنیم و فرق های یک سایت فروشگاه ساز را با یک سایت عادی توضیح دهیم.

نکته های طراحی سایت فروشگاه ساز

سایت فروشگاه ساز در حقیقت محلی می باشد برای اینکه شما قادر باشید کالاها و اجناس واقعی و خدمات تان را به طور فهرستی یا به صورت جدول بندی شده به منظور مشاهده شدن توسظ مشتری ها و کاربران در معرض دید بگذارید. در مرحله فروش و عرضه خدمات نما و قالب بیرونی و دیاری سایت برای کاربران خیلی اهمیت دارد و افزون بر چارچوب ظاهری جذاب و زیبا بایست خیلی ساده و روان هم باشد و به طوری طراحی شود که حداکثر اطلاعات را در حداقل زمان ممکن و با جذابیت بیشتر به کاربر سایت نمایش دهد.

سایت فروشگاه ساز

سایت فروشگاه ساز همانگونه که از اسمش هویداست معمولا به منظور استفاده افرادی که کالایی را برای فروش و یا خدماتی را برای عرضه به دیگران دارند طراحی می گردد. یکی از برتری هایی که سایت فروشگاه ساز داراست مناسب بودن آن برای همه رده ها سنی و اقشار مختلف است و لازم نیست شما یک شرکت تولیدی بزرگ داشته و یا یک تاجر بزرگ باشید. در حقیقت این سایت های فروشگاه ساز برای همه کسب و کار ها چه بزرگ و چه کوچک بهرتین انتخاب می باشد.

مزایای طراحی سایت فروشگاه ساز

سایت فروشگاه ساز بر اساس نوع محصول ارایه شده معمولا دارای یک ویترین است که در صفحه ی نخست قرار می گیرد و شما می توانید نمونه ای از بهترین و جدیدترین جنس ها و محصولات خود را در این ویترین قرار داده و یک نما و دید کلی از سایت خود به مشتری و بازدید کننده ی سایت القا دهید.

یکی از اصلی ترین تمایز های طراحی سایت های فروشگاه ساز با بقیه سایت ها چگونگی مدیریت این سایت ها است. غالبا به دلیل اینکه در این گونه سایت ها کالاها دارای تغییرات بسیاری می باشند (چه از نظر قیمت و چه از نظر نوع محصول) و احتمالا شما هر روز احتیاج به آپدیث اکثر کالاها و قیمت های آن ها دارید پس سایت های فروشگاه ساز طوری طراحی می گردند که مدیریت آن ها خیلی آسان و مشکلات مدیریتی حداقلی داشته باشند.

شناساندن مناسب تر کالاها و خدمات: طراحی سایت فروشگاه ساز به شما این توانایی را فراهم می آورد تا کالاها را جزء به جزء برای کاربران و استفاده کننده ها توضیح بدهید و نقطه های قوت و ضعف هر یک را معین نمایید، قابلیت مقایسه در جهت پارامتر های هر یک از کالاها بوجود آورید. برای آن ها امکان امتیاز دهی بگذارید، فروش خاص داشته باشید، ضمانت و رنگ بندی کالاها را هم معین نمایید.

آمار گیری جامع: یکی از برتری های مهمی که طراحی سایت های فروشگاه ساز در مقایسه با سایر سایت ها دارند آمار دهی خیلی جامع آن هاست. شما در این گونه سایت ها قادرید آمار های هر روزی ، هر هفته، هر ماه و هر سال از سایت دریافت کنید . از میزان موجوی تان مطلع گردید. مقدار فروش کالاها و سوددهی آنها و درآمد حاصل کلی را در مدت زمان های گوناگون بسنجید. شما همینطور قادرید این آمار ها را روی نمودار هم ببینید و ارزیابی دقیقی داشته باشید.

قابلیت ها و خصوصیات طراحی سایت فروشگاه ساز:

سایت ها مطابق با خواسته ها و نیازهای مدیران آنها ساخته می شوند و در آن جهت برنامه ریزی و طراحی می گردند ، بایست قابلیت ها و خصوصیات ویژه ای را برای دارندگان و همچنین برای کاربران و مشتری های سایت فراهم کنند، در زیر به شناساندن و ارزیابی برخی از قابلیت های طراحی سایت فروشگاه ساز می پردازیم، با وب کندو همراه باشید:

گالری عکس ها در حوزه های گوناگون مربوط به کالاها یا خدمات در فروشگاه ساز
بوجود آوردن صفحه ها و زیر منو های زیاد
بارگذاری سریع صفحه های فروشگاه ساز
شناساندن کالاها و خدمات ، با فروش ویژه یا فوق العاده
قابلیت به وجود آوردن اسلاید نمایشی و نشان دادن بهتر کالاهای برند و برتر
پنل رایگان فرستادنSMS انبوه و تبلیغاتی
پیشینه فروشگاه و هر آنچه که می خواهید کاربران درباره شما بدانند.
به کارگیری google map در طراحی سایت فروشگاه ساز
اجرای قسمت نظرسنجی و بحث در باره کالایی ویژه
سیستم آمارگیری جامع و دقیق فروشگاه ساز
مدیریت آسان و کاربردی فروشگاه ساز
سیستم پذیرش نمایندگی و یا شعبه
اجرای تالار گفتمان
سیستم خبر خوان فروشگاه ساز
اطلاع رسانی موجودی انبار و هشدار دادن در صورت اتمام محصول خاص
سیستم پیشرفته مدیریت فروش و ارتباط مشتریCRM (خدمات پس ازفروش ، استعلام گارانتی و.. )
طراحی سایت فروشگاه ساز دو زبانه و چند زبانه
مواردی که در طراحی سایت فروشگاه ساز بایست رعایت کنید:

استفاده از این موارد در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی سبب می گردد موتور های جستجو فروشگاه ساز شما را آسان تر بشناسند و پیشرفت سریعی در نتیجه های جستجو ها داشته باشید.

طراحی سایت فروشگاه ساز ریسپانسیو

طراحی سایت فروشگاه ساز

طراحی سایت ریسپانسیو (طراحی سایت پاسخگو = طراحی سایت برای دستگاه های تلفن همراه و تبلت و غیره) در حال حاضر به یکی از اصلی ترین لازمه ها در طراحی سایت بدل گشته و با توجه به اینکه حدود ۷۰ درصد گردش ها و جستجوها در فضای اینترنت به وسیله تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت‌ها انجام می شود، شما با دارا بودن یک سایت هماهنگ با تلفن های همراه، به کاربران تان این قابلیت را می‌دهید که در هر زمان و مکانی با به کارگیری از تبلت و یا موبایلشان وارد سایت شما شوند و فرآیند خرید را به آسانی دربه سیله آنها انجام دهند، ریسپانسیو بودن سایت‌ها افزون بر کاربران در جهت بهینه سازی موتور‌های جستجو هم پراهمیت می باشد و به تازگی به یکی از شاخصه های رنکینگ سایت‌ها در نتیجه های جستجو تبدیل گشته است.

طراحی سایت فروشگاه ساز بر اساس سئو

به کارگیری از استاندارد‌های طراحی سایت و ایجاد سایت بر مبنای مولفه های بهینه سازی سایت، سایت شما را با الگوریتم‌های موتور‌های جستجو هماهنگ می نماید و جستجوگرهای این موتور‌های جستجو سایت فروشگاه ساز شما و کالاهای آن را آسانتر معرفی می نماید، با طراحی سایت بر مبنای بهینه سازی سایت رنکینگ سایت تان نتیجه های جستجوی خوبی را در هر روز می تواند به دست بیاورد و این نتیجه به طور روزانه پایین تر می آید و فرآیند بهینه سازی و سئو سایت با سرعت بیشتر و آسانتر و با حداقل هزینه مصروفه انجام می گردد. با بهره گیری از روش های سئو، سایت تان در رنکینگ اول نتیجه های موتورهای جستجو قرار می گیرد و بوسیله آنها تبدیل به فضایی برای بازاریابی محصول و خدمات سایت شما می گردد.

طراحی سایت فروشگاه ساز

نماد اعتماد الکترونیک در طراحی سایت فروشگاه ساز

یکی از دل مشغولی های عمده وب سایت های فروشگاه ساز، توجه نظر اعتماد مشتری ها در محیط اینترنتی است و کارهای غیرقانونی انجام شده در محیط مجازی سبب گشته کاربران و مشتری های مجازی و اشخاص اعتماد اندکی به فروشگاه‌ ساز ها بکنند، برای برطرف نمودن این مسئله دریافت نماد اعتماد الکترونیک است، e-namad یا‌‌ همان نماد اعتماد الکترونیک یک علامت دیجیتالی می باشد که از سمت مرکز توسعه تجارت الکترونیک و زیر نظر وزرات صنعت و معدن به منظور وب سایت‌ های فروشگاهی که اصول و قواعد تعیین شده را رعایت کنند، داده می شود.

لازم به تذکر است که همه سایت‌ های فروشگاه ساز طراحی شده در شرکت وب کندو با توجه به نیاز و درخواست کارفرما دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند.

? توجه ? مشاوره رایگان برای راه اندازی سایت فروشگاه ساز

اگر شما به دنبال راه اندازی یک سایت فروشگاه ساز می باشید و می خواهید از مشاوری مطمئن و کاربلد مشورت بگیرید، با شماره تماس‌های وب کندو در تماس باشید تا در این مورد مشاوره رایگان طراحی سایت فروشگاه ساز از متخصصان وب کندو دریافت نمایید.

آیا می خواهید یک سایت فروشگاه ساز موفق داشته باشید؟

این را به خاطر بسپارید که طراحی سایت فروشگاه ساز جزء هزینه های شما حساب نمی شود، بلکه یکی از ضروریات رونق کسب و کار شما در قرن بیست و یکم می باشد. شما با دارا بودن وب سایت فروشگاه ساز، راهی مطمئن را برای ارائه محصولات و خدمات تان در بازارهای تازه باز می کنید و خود را به همه معرفی می نمایید.