info@webcando.ir 44061256

همپای فناوری های جدید پیش رفتن، از اصلی ترین دلمشغولی های شرکت های مرتبط با تکنولوژی است، که همواره تردیدهایی را درباره موفق بودن یا نبودن این همراهی با خود داشته است. در حالی که اگر به کارگیری فناوری های نوین با برنامه ریزی و به صورت هدفداری دنبال شود می تواند باعث موفقیت های چشم گیری یرای آن شرکتها شود.

امروزه موبایل های هوشمند و تبلت ها ، ابزارهای پررونقی هستند که همه افراد به راحتی به آنها دسترسی دارند و از آنها استفاده می کنند. بیشتر شدن کاربرد موبایل، برنامه نویسی موبایل و طراحی نرم افزارهای کاربردی را برای موبایل لازم می کند و آن را تبدیل به قسمتی از تخصص های کسب و کار تکنولوژیک می نماید. در حال حاضر برنامه نویسی موبایل ، شامل برنامه نویسی اندروید و برنامه نویسیIOS –IOS از شیوه های جدید و به روز برای حرکت به سمت پیشرفت به موازات تکنولوژی است و با فراگیر شدن این موبایل های هوشمند و مدل های مختلف تبلت با سیستم عامل های گوناگون نظیر اندروید، آی او اس، ویندوز، آنها می توانند ابزارهای کاربردی زیادی را برای استفاده کنندگان مهیا کنند. برنامه نویسی موبایل با روند رو به رشد فناوری از اصلی ترین و مهمترین شاخه های شرکت های مهم است و آنها بخش اصلی فعالیت خودشان را به برنامه نویسی موبایل اختصاص داده اند تا طرح تجاری خودشان را همچنان در صدر بازار نگه دارند.

شرکتهای برنامه نویسی و ارائه دهندگان خدمات طراحی سایت، برنامه نویسی اندروید و برنامه نویسی آی او اس را با استانداردهای روز و با شیوه های عملی و با اهداف خاصی به پیش میبرند. همینطور این شرکت ها برای تامین رضایتمندی مشتری ها از محصولات و فعالیت های آنها، مشاوره های مدیریتی را برای طراحی و برنامه نویسی موبایل و نرم افزارهای کاربردی ارائه می دهند و استفاده از بهینه سازی این امکانات را با توجه به فناوری های نوین در اختیار آنها می گذارند. ایجاد و ساخت نرم افزارهای موبایل میتواند در قسمت های گوناگونی نظیر فروشگاه های آنلاین ، وب سایت های تخفیف گروهی ، وب سایت های کتابخانه مجازی ، حسابداری ، امور اطلاع رسانی ، مارکتینگ و خیلی جاهای دیگر اجرایی شود.