وب کندو

در طراحی سایت چه زمانی از رنگ سیاه استفاده کنیم

طراحی سایت با رنگ سیاه

زیبایی رنگ سیاه در طراحی سایت

خیلی از افراد رنگ سیاه را نمی پسندند و آن را سمبل سیاهی، پوچی و خفگی و غیره می دانند و وقتی رنگ سفید در جایی نباشد رنگ سیاه جلوه و تاریکی بیشتری را انعکاس می کند. رنگ سیاه در واقع به نبود روشنایی و نور تاکید دارد و از قدیم آن را با مرگ و جادوهای خاص همراه می دانستند که باعث ترس در وجود آدمی می شود. با این حال از آن در برخی موارد استفاده نیز می شود. شرکت های زیادی هستند که از رنگ سیاه برای لوگو و معرفی برند تجاری خود در پوسترها بهره می گیرند. رنگ سیاه سبب می شود حس امروزی و کمال به هر چیزی داده شود و اگر شما نیز قصد دارید نظر کاربران را به کالاهای طراحی سایت خود جذب کنید بهره گیری از رنگ سیاه می تواند گزینه خوبی باشد.

انواع ترندهای طراحی سایت

انواع ترندهای طراحی سایت

ترندهای جدید (گرایش) در طراحی سایت

در این مبحث به تازه ترین ترندهای طراحی سایت که در اکثر طراحی سایت هایی طراحی می شوند می پردازیم تا با بهره گیری از آنها بتوانید طراحی های به روزتری را در پروژه های خود تجربه کنید.

صفحه اصلی سایت باید چگونه باشد؟

صفحه اصلی سایت باید چگونه باشد؟

صفحه اول سایت از مهم‌ترین صفحه‌های سایت است. اگر چه طراحی درست و اصولی همه صفحه‌های سایت ضروری است اما طراحی صفحه اول دقت و اولویت خاصی را می‌خواهد. صفحه اصلی وب سایت باید مرکز توجه طراحی سایت قرار گیرد، به خاطر اینکه صفحه اصلی، اولین صفحه‌ای است که بازدیدکننده‌ی سایت آن را می‌بیند و مانند چهره‌ای از شرکت شما آن را به خاطر می‌سپارد.

اولویت های مهم بهینه سازی سایت در طراحی سایت

طراحی سایت

عوامل بسیاری بر بهینه سازی سایت تاثیر دارند اما در میان این عوامل، درجه اثرگذاری برخی از آن‌ها نسبت به بقیه در طراحی سایت متفاوت است به همین خاطر دانستن اینکه کدام یک از آن‌ها نقش مهمتری دارند بسیار حائز اهمیت است. در واقع اولویت بندی این عوامل منجر به جهت دهی به عملیات بهینه سازی سایت خواهد شد که در طراحی سایت اثر خود را خواهد گذاشت.

در این نوشته سعی می‌کنیم مقایسه‌ای از اولویت‌های مهم عوامل بهینه سازی سایت را توضیح دهیم:

لینک های این وب سایت

امکانات طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

شرکت طراحی سایت وب کندو با بهره گیری از برنامه نویسان حرفه ای خود سیستم فروشگاهی جدیدی را راه اندازی کرده است که علاوه بر پاسح گویی به همه نیازهای مشتریان خود به راحتی می تواند انواع ایده های مشتریان خود را در زمینه طراحی سایت پیاده کند. شرکت آلپ در زمینه استفاده از فروشگاه سازهای اختصاصی با قابلیت راحتی کابران یکی از اولین های این عرصه محسوب می شود.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت محلی

طراحی سایت و بهینه سازی سایت محلی

بهینه سازی سایت محلی

طراحی سایتی که بر مبنای بهینه سازی سایت محلی شکل گرفته باشد در تجارت الکترونیکی اهمیت به سزایی دارد. طراحی سایت تهیه شده برای تجارت الکترونیکی باید قادر باشد با توجه به موضوع تجارت شما به طور محلی و ناحیه‌ای در موتورهای جستجو قابل ردگیری باشد، شما با این کار خواهید توانست ابتدا کاربرانی که به منطقه و محل کسب و کارتان نزدیک‌تر هستند را به سمت فروشگاه و کسب و کارتان جذب کنید، به عنوان نمونه اگر شما در زمینه فروش کتاب و لوازم فرهنگی در شهر معینی مشغول به کار هستید و می‌خواهید سایتی با این رویکرد را راه اندازی و طراحی نمایید، طراحی سایت شما باید بتواند در مرحله نخست کاربران نزدیک به آن شهر و ناحیه را به خود جذب کند. همه این کار‌ها مستلزم داشتن بهینه سازی سایت محلی در طراحی سایت شما است. یعنی اینکه واژه‌های کلیدی مورد استفاده در طراحی سایت شما باید دربرگیرنده آن شهر و ناحیه نیز باشد تا بتوانید برای موتورهای جستجو محل موردنظر را قابل شناسایی کنید. طراحی سایت و بهینه سازی سایت محلی باعث خواهد شد کسب و کارتان رونق بگیرد و به موازات آن سود بیشتری برای شما داشته باشد و از طرفی دیگر این کار بهینه سازی سایت شما را نیز آسان‌تر و راحت‌تر خواهد کرد چرا که محدوده خاصی در جستجو‌ها برای سایت شما فعال خواهد شد.

طراحی سایت و نکته هایی که در لینکدهی باید رعایت کرد

طراحی سایت و نکته هایی که در لینکدهی باید رعایت کرد

چگونه در طراحی سایت لینک بدهیم؟

طراحی سایت و نحوه لینکدهی مطلب ها در بهینه سازی سایت نقش مهمی را ایفا می کنند.

نحوه لینک دادن مطلب های سایت یکی از عوامل مهم و پر اهمیت در بهینه سازی سایت است. طراحی سایت که در آن اصل های بهینه سازی سایت رعایت شده باشد توانایی های ویژه ای را برای سایت امکان پذیر خواهد کرد. یکی از اصلی ترین عوامل بهینه سازی سایت کپی نبودن مطلب های سایت می باشد. وقتی که مطلب های سایت شما کپی شده از جاها و سایت های دیگر باشد و آدرس دهی منوهای شما به یک محتوا کپی باشد این کار تاثیر بسیار بدی بر روی بهینه سازی سایت شما خواهد داشت. اگر گزینه های منو سایت تان را به یک محتوا وصل کنید با این کار شما در طراحی سایت تان با دو آدرس مختلف به یک محتوا لینک داده اید که این دو آدرس همسان برای بهینه سازی سایت شما اثر بسیار منفی را تحمیل خواهد کرد.

رابطه طراحی سایت و ساختار سایت شما چگونه باید باشد؟

رابطه طراحی سایت و ساختار سایت شما چگونه باید باشد؟

ساختار طراحی سایت شما وابسته به سئو سایت شماست

به طور خلاصه باید طراحی سایت و ساختار آن منطبق بر اصل های بهینه سازی سایت باشد.

در قالب بندی صفحه سایت آنچه اولویت دارد رابطه بین طراحی سایت و ساختار آن می باشد. چگونگی قرار دادن درست و اصولی فرمت های طراحی سایت از اولویت های مهم طراحی به حساب می آید. توجه داشتن به قرارگیری درست زیرمنوها در جای مناسب و توجه به اندازه حجم درست آنها با لینک صفحه در طراحی سایت خیلی مهم است. ساختار درست لینک دادن صفحه ها باید با فرمت صحیحی انجام شود. تمام این اعمال در طراحی سایت حرفه ای و همچنین به موازات آن در بهینه سازی سایت نقش مهمی را دارند.

هاست و دامنه چیست؟

طراحی سایت

درباره هاست و دامنه طراحی سایت بیشتر بدانید

اگر شما یک کاربر ابتدایی هستید بهتر است بدانید هاست چیست و چه فرقی با دامنه دارد. در این مقاله نکاتی درباره هاست و دامنه ذکر خواهم کرد.

مزایای جستجوی آسان کاربران در سایت

طراحی سایت

جستجوی اسان کاربران در طراحی سایت شما چه برتری های برای کسب و کارتان دارد؟

طراحی سایت و جستجوی راحت در میان صفحه‌های سایت تاثیر به سزایی در بهینه سازی سایت دارد. کسانی که دارای کسب و کاری هستند هنگام جستجوی در بین سایت‌های دلخواه‌شان، طراحی سایتی را انتخاب می‌کنند که بتوانند در میان صفحه‌های موجود به راحتی مورد دلخواه خودشان را جستجو کنند و حالا اگر جستجوی طراحی سایت شما بتواند در کمترین بازه زمانی بهترین نتیجه را برای آن‌ها داشته باشد مسلما طراحی سایت شما محلی برای مراجعه این افراد خواهد شد.

طراحی بهترین فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با بیشتر شدن دسترسی به فضای مجازی به اولویت اصلی کسب و کارها بدل شده است. حال مسئله مهم این است که چگونه می توان با به کارگیری مزیت های فروشگاه اینترنتی بازاریابی محکم و پایداری را با پرداخت هزینه اندک در طراحی سایت به وجود آورد. راهکارهای ایجاد فروشگاه اینترنتی ای که همه توانایی ها و پتانسیل های فضای مجازی را به کار بگیرد و بتواند با کاستن محدودیت های زمانی و مکانی، فروشگاهی مناسب و بازاریابی شایسته برای کسب و کارتان فراهم آورد دغدغه ای است

نکاتی درباره طراحی سایت حرفه ای

نکاتی درباره طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه‌ ای برای جذب کاربران مساوی با بالا بردن ارزش و اعتبار تجارت شما می‌باشد. 

طراحی سایت و راهکارهای بازاریابی حرفه‌ای برای جذب کاربران به سایت موردنظر شما فکر و ذکر کسانی است که به کسب و کارشان اهمیت می‌دهند. عملیاتی کردن راهکارهای حرفه‌ای جذب کاربر در طراحی سایت اهمیت شایانی دارد که توجه به آن می‌تواند موفقیت‌های غیرقابل پیش بینی را برای سایت شما رقم بزند. طراحی سایت بر مبنای تجارت الکترونیک و به دست آوردن سود از آن به موازات جذب هر چه بیشتر کاربران صورت خواهد گرفت. مسئله اساسی طراحی سایت بر پایه راهکارهای حرفه‌ای بازاریابی است که بتواند مخاطبان را به سایت بکشاند و در واقع بازدیدکننده‌های با کیفیت سایت را بیشتر کند اکنون چگونه می‌توان چنین سایتی طراحی کرد سعی می‌کنیم به مواردی در این جهت اشاره کنیم.

بهینه سازی سایت وردپرس

بهینه سازی سایت وردپرس

طراحی سایت در وردپرس کار آسانی است همه چیز مهیاست تا شما سایت موردنظرتان را با کمی تغییرات راه اندازی کنید ولی بهینه سازی سایت طراحی شده نیازمند رعایت کردن اصل هایی است که بدون آنها طراحی سایت شما نیمه کاره خواهد بود. برای به سرانجام رساندن طراحی سایت در وردپرس شما نیاز دارید بهینه سازی سایت را در وردپرس تقویت کنید برای این کار به نکته هایی که در پایین اشاره می شود توجه کنید.

بهینه سازی سایت و بهینه ترین تعداد واژه های کلیدی

و بهینه ترین تعداد واژه های کلیدی

چگونه تعداد واژه های کلیدی طراحی سایت را بهینه کنیم؟

نوشتن واژه های کلیدی در طراحی سایت عامل موثری در بهینه سازی سایت است. واژه های کلیدی و تعداد آنها عامل اصلی در بهینه سازی سایت است. کاربرانی که توسط موتورهای جستجو وارد سایتی می شوند واژه های کلیدی را می نویسند و با موتور جستجو به دنبال آن واژه هستند و در واقع آن واژه های کلیدی و تناسبی که بین آنها در طراحی سایت رعایت شده کاربران را به سایت شما هدایت می کنند. اینجا سوال اساسی که مطرح می شود این است که تعداد واژه های کلیدی باید دارای چه تناسبی باشد تا صفحه طراحی شده به صورت بهینه ای عمل کند؟ جواب دادن به این سوال به خاطر بروز شدن مرتب موتورهای جستجو و تغییرات رایج اصل های بهینه سازی سایت کار سختی است ولی ما در اینجا به طور اجمال و خلاصه سعی می کنیم مختصات کلی آن را برای تان توضیح بدهیم.

گوگل آنالیتیک چیست؟

گوگل آنالیز سایتی برای بررسی روند بهینه سازی سایت شما

همه چیز درباره گوگل آنالیز یا گوگل آنالیتیک چیست؟

ارزیابی و بررسی پیشرفت سئو سایت در گوگل آنالیز برای کسب و کار شما تاثیر خوبی را به همراه دارد. کسانی که در کسب و کار اینترنتی هستند و سایتی به این منظور طراحی کرده‌اند باید در مورد کاربران خود و شیوه برخورد کاربرات با سایت شان اطلاعاتی داشته باشند این مطلع بودن می‌تواند شما را هم در طراحی سایت مناسب و هم در بهینه سازی سایت یاری رساند. گوگل آنالیز ابزار جالب و قابل توجه‌ای است که برای این منظور در اختیار شماست، به شما این توانایی را می‌دهد تا بتوانید سایت خود را از منظر بهینه سازی سایت ارزیابی و آنالیز کنید. این سایت هم چنین به شما در خروج از پنالتی گوگل هم کمک می کند.

اصول بهینه سازی سایت که باید در محتوای سایت رعایت کنید

اصول بهینه سازی سایت که باید در محتوای سایت رعایت کنید

محتوای استفاده شده در طراحی سایت باید اصل هایی را درباره بهینه سازی سایت رعایت کند.

زمانی که صحبت از اصطلاح بهینه سازی سایت on-page به میان می آید روش های متاتگ های استفاده شده در طراحی سایت به ذهن خطور می کند. ولی اینجا ما درصدد هستیم تا بر روی بهینه سازی سایت و بهینه کردن محتوا و مطالب سایت متمرکز شویم. محتوا در بهینه سازی سایت دارای اهمیت است و می تواند باعث رتبه بندی بهتر سایت شما شود. اما این امر نیازمند رعایت نکته هایی است که باید در طراحی سایت آنها را مدنظر داشته باشید تا بتوانید کاربران بیشتری را متمایل کنید به سایت شما سر بزنند.

نکته های بهینه سازی سایت برای بهینه سازی URL

نکته های بهینه سازی سایت برای بهینه سازی URL

چگونه آدرس اینترنتی طراحی سایت را بهینه کنیم؟

در طراحی سایت باید به url هم توجه داشته باشید. به این خاطر که در بهینه سازی سایت نقش مهمی را ایفا می کند. اکثرا فکر می کنند که URL فقط برای لینک دادن به صفحه های دیگر سایت در فضای مجازی کاربرد دارد و لازم نیست هیچ گونه اصول یا تکنیکی را در آنها ملاحظه کرد. این فکری کاملا اشتباه است، لینک ها را این علت درست می کنیم که بتوانیم صفحه های ایجاد شده در طراحی سایت را بهم ربط بدهیم، تا اینجا کاملا درست است اما اگر این لینک ها در دید کاربران و مخاطبان سایت بی ربط و عجیب و نامعتبر باشند آنها را کلیک نخواهند کرد و وارد آن صفحه ها نخواهند شد. که این باعث ضربه زدن به سئو سایت خواهد شد. پس باید موردهایی را که باعث بهینه سازی لینک ها در طراحی سایت می شود را بشناسید و آنها را درست بهینه سازی کنید. اینجا سعی می کنیم به مواردی از آنها اشاره ای کنیم.

اشتباهات رایجی که در طراحی سایت تجارت الکترونیکی اتفاق می افتد

اشتباهات رایجی که در طراحی سایت تجارت الکترونیکی اتفاق می افتد

چگونه از اشتباهات طراحی سایت دوری کنیم؟

با فراگیری اینترنت در زندگی انسانها وارد شدن به فضای مجازی و راه اندازی کسب و کار در این محیط به اصلی اجتناب ناپذیر بدل شده است. سایت های تجارت الکترونیکی و بازاریابی اینترنتی در حکم میانجی بین مشتریان و فروشندگان عمل می کنند پس طراحی سایت یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار در کسب و کار اینترنتی و تجارت الکترونیکی خواهد بود. با این دید باید اصول حرفه ای طراحی سایت بازاریابی اینترنتی را شناخت و به دنبال آن بهینه سازی سایت را هم عملیاتی کرد تا به سوددهی و بهینه کردن عملکرد سایت و کسب و کار اینترنتی مناسب دست یافت. در این نوشته سعی می کنیم خطاها و اشتباهات متداولی که در طراحی سایت اینگونه سایت ها بروز می کند را برای تان بیان کنیم تا اینگونه اشتباهات در طراحی سایت شما اتفاق نیفتد.

با چه ابزارهایی عملکرد بهینه سازی سایت خود را بسنجیم؟

طراحی سایت

چگونه از درستی سئو سایت خود مطمئن شویم؟

آنچه به همراه طراحی سایت در شکل گیری و موفقیت سایت شما دارای اهمیت است بهینه سازی سایت و سنجش عملکرد سایت است.

اگر شما سایت کسب و کاری با گرافیک بالا و زیبا را طراحی کرده باشید و به فضای اینترنتی وارد شده باشید اما کاری درباره بهینه سازی سایت تان انجام نداده باشید تمام کارهای شما تا اینجا چندان برای سایت و کسب و کارتان موثر نخواهد بود. پس باید شروع کنید به بهینه سازی سایت خودتان بپردازید. در بازاریابی اینترنتی بهینه سازی سایت عامل بسیار مهم و تاثیرگذاری است که نادیده گرفتن آن همه تلاش های شما را بی اهمیت خواهد کرد. بهینه سازی سایت در واقع راه مطمئن شدن از بازید کاربران و دسترسی راحت آنها به سایت و محل کسب و کار شماست. بهینه سازی سایت و تاکتیک های آن نمایش دهنده سایت شما و کسب و کاری است که در آن راه انداخته اید و این کار برای مخاطبان با جستجوهایی است که در موتورهای جستجو انجام می دهند جلب آنها به سمت سایت تان و راضی نگه داشتن آنها کاری است که بهینه سازی سایت برای سایت شما انجام می دهد و ترافیک و بازدیدهای شما را بالا می برد.

چه موارد حقوقی را در طراحی سایت باید رعایت کنید؟

موارد حقوقی در طراحی سایت

موارد حقوقی طراحی سایت شما

توجه به موردهای حقوقی در طراحی سایت خیلی اهمیت دارد. در وب سایت های حرفه ای در پایین صفحه اصلی، حقوق کپی رایت سایت درج می شود که این کار برای جلوگیری از کپی برداری هایی است که ممکن است در محیط مجازی از سایت شما اتفاق بیفتد. پس اطلاع از تخلفات و مطلع بودن از موردهای حقوقی قابل پیگیری می تواند سایت شما را در برابر کپی های احتمالی مصون کند. اما چه موردهایی مشمول مسائل حقوقی می شود و شما می توانید در صورت بروز آن موردها دست به اقدامات حقوقی بزنید. در اینجا سعی می کنیم فهرستی از این مسائل حقوقی را که در طراحی سایت مدنظر است را برایتان بیان کنیم. اولین مورد عکس است:

طراحی سایت تجارت الکترونیک چه مراحلی را باید طی کند؟

طراحی سایت

 

بهینه سازی سایت تجارت الکترونیکطراحی سایت و بهینه سازی سایت مورد نظری که که قرار است در زمینه تجارت الکترونیکی فعالیت کند نیاز به دو مرحله درگاه پرداخت و همچنین حساب فروشنده دارد. وقتی که شما می خواهید محصولات خودتان را به صورت آنلاین از طریق وب سایت خودتان به فروش برسانید نیازمند طراحی سایت تجارت الکترونیک هستید و شما برای رسیدن به این مقصود باید همه روال های لازم جهت پرداخت اینترنتی و همچنین امنیت ضروری پرداخت ها را در طراحی سایت خود رعایت کنید.

نقش تگ nofollow در طراحی سایت و تاثیر آن در بهینه سازی سایت

نقش تگ nofollow در طراحی سایت و تاثیر آن در بهینه سازی سایت

نقش تگ نوفالوو در طراحی سایت

به کار بردن تگ "rel="nofollow در لینک های که در طراحی سایت موجود هستند بر روی سئو و بهینه سازی سایت تاثیر بسزایی دارد. هنگامی که لینکی را در طراحی سایت می افزایید، اسپایدرهای موتور جستجو را هم در سایت تان فراموش نکنید. شما می توانید با افزودن تگ "rel="nofollow بر روی لینک هایی که در وب سایت خود استفاده کرده اید و آنها نیز به لینگ های سایر وب سایت ها متصل شده اند باعث شوید که رتبه بندی سایت شما از بین نرود.

طراحی سایت شرکت وب کندو

طراحی سایت

با طراحی سایت وب کندو بیشتر آشنا شوید

طراحی سایت با رعایت همهٔ اصل‌ هایی که تاکنون برای بهینه‌ سازی وب ارائه شده از فعالیت‌های اصلی «شرکت وب کندو» است. اگر سایتی با اصل‌های بنیادین و حرفه‌ای طراحی سایت بهینه شود، توان آن‌ را خواهد داشت که فروش و جذب مخاطب شما را از طریق اینترنت و فضای مجازی به حد غیر قابل وصفی بالا ببرد و در عمل شما را قادر سازد تا در بازار رقابت و شناساندن برند تجاری خود موفق باشید.

بهینه سازی سایت و بهترین مقایسه درصدی متریک ها

بهینه سازی سایت و بهترین مقایسه درصدی متریک ها

با طراحی سایت متریک های سئو سایت نیز در رتبه بندی سایت اثرگذار هستند

قرار گرفتن موتورهای جستجو به منزله اهرم هایی که بازاریابی اینترنتی را سریع و پایدار می کنند باعث گردیده که کسب و کار اینترنتی به بهینه سازی سایت بیشتر از پیش اهمیت قائل شود و آن را در اولویت های طراحی سایت خود قرار دهد. عوامل اثرگذار بسیاری وجود دارد که بر بهینه سازی سایت تاثیر می گذارد که باید در طراحی سایت مدنظر قرار گیرند.