۱۲ بهمن, ۱۳۹۵

طراحی سایت و بهینه سازی سایت محلی

بهینه سازی سایت محلی

طراحی سایتی که بر مبنای بهینه سازی سایت محلی شکل گرفته باشد در تجارت الکترونیکی اهمیت به سزایی دارد. طراحی سایت تهیه شده برای تجارت الکترونیکی باید قادر باشد با توجه به موضوع تجارت شما به طور محلی و ناحیه‌ای در موتورهای جستجو قابل ردگیری باشد، شما با این کار خواهید توانست ابتدا کاربرانی که به منطقه و محل کسب و کارتان نزدیک‌تر هستند را به سمت فروشگاه و کسب و کارتان جذب کنید، به عنوان نمونه اگر شما در زمینه فروش کتاب و لوازم فرهنگی در شهر معینی مشغول به کار هستید و می‌خواهید سایتی با این رویکرد را راه اندازی و طراحی نمایید، طراحی سایت شما باید بتواند در مرحله نخست کاربران نزدیک به آن شهر و ناحیه را به خود جذب کند. همه این کار‌ها مستلزم داشتن بهینه سازی سایت محلی در طراحی سایت شما است. یعنی اینکه واژه‌های کلیدی مورد استفاده در طراحی سایت شما باید دربرگیرنده آن شهر و ناحیه نیز باشد تا بتوانید برای موتورهای جستجو محل موردنظر را قابل شناسایی کنید. طراحی سایت و بهینه سازی سایت محلی باعث خواهد شد کسب و کارتان رونق بگیرد و به موازات آن سود بیشتری برای شما داشته باشد و از طرفی دیگر این کار بهینه سازی سایت شما را نیز آسان‌تر و راحت‌تر خواهد کرد چرا که محدوده خاصی در جستجو‌ها برای سایت شما فعال خواهد شد.

چگونه بهینه سازی سایت محلی را در طراحی سایت لحاظ کنیم؟

همانطور که در بالا گفته شد این کار خیلی آسان است فقط کافی است اسم شهر و ناحیه محلی استقرار کسب و کار خود را در کنار واژه کلیدی سایتتان قرار بدهید در واقع شما باید واژه کلیدی تازه‌ای را به همراه اسم شهر برای طراحی سایت تان تعریف کنید. بعد از این کار لازم است که واژه کلیدی انتخاب شده را در مطلب‌های سایت تان قرار دهید و همچنین در برچسب عکس‌های خود و در سرنویس‌های صفحه‌های طراحی سایت تان از آن‌ها استفاده نمایید.

قرار دادن لینک در فو‌تر و نقش آن در بهینه سازی سایت محلی

یکی دیگر از موارد بسیار مهم برای سئو سایت محلی و ناحیه‌ای در طراحی سایت، قرار دادن لینک و آدرس در فو‌تر است. هر باری که لینک شما در فو‌تر صفحه‌های سایتتان تکرار می‌شود لینک و آدرس تجارت الکترونیکی شما در بهینه سازی سایت محلی و ناحیه‌ای بهتر معرفی می‌شود و در نزد موتورهای جستجو ارج و ارزش بسیاری پیدا می‌کند.

نقش Google Business در معرفی بهینه سازی سایت محلی

قرار دادن اسم و آدرس شرکت و تجارت شما در Google Business نیز به کاربران این امکان را خواهد داد که بتوانند محل شرکت و کسب و کار شما را در گوگل به آسانی بیایند. این کار هم بهینه سازی سایت محلی شما را بالا خواهد برد و از طرفی دیگر باعث خواهد شد اعتبار طراحی سایت شما در نزد کاربران افزایش یابد.

مواردی که در بهینه سازی سایت محلی بایست رعایت شود:

به کارگیری و استفاده از این نکات در بهینه سازی سایت محلی باعث می‌شود موتور‌های جستجو سایت شما را راحت‌تر شناخته و رشد سریعی در نتایج جستجو‌ها داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سئو به مطلب هفت ابزار رایگان و آسان جهت بهینه سازی طراحی سایت هم سری بزنید.

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو (طراحی سایت پاسخگو = طراحی سایت برای دستگاه‌های تلفن همراه و تبلت و غیره) در حال حاضر به یکی از اصلی ترین لازمه‌ها در طراحی سایت بدل گشته و با توجه به اینکه حدود ۷۰ درصد گردش‌ها و جستجو‌ها در فضای اینترنت به وسیله تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت‌ها انجام می‌شود، شما با دارا بودن یک سایت هماهنگ با تلفن‌های همراه، به کاربرانتان این قابلیت را می‌دهید که در هر زمان و مکانی با به کارگیری از تبلت و یا موبایلشان وارد سایت شما شوند و فرآیند خرید را به آسانی دربه سیله آن‌ها انجام دهند، ریسپانسیو بودن سایت‌ها افزون بر کاربران در جهت بهینه سازی موتور‌های جستجو هم پراهمیت می‌باشد و به تازگی به یکی از شاخصه‌های رنکینگ سایت‌ها در نتیجه‌های جستجو تبدیل گشته است.

طراحی سایت بر اساس سئو

به کارگیری از استاندارد‌های طراحی سایت و ایجاد سایت بر مبنای مولفه‌های بهینه سازی سایت، سایت شما را با الگوریتم‌های موتور‌های جستجو هماهنگ می‌نماید و جستجوگرهای این موتور‌های جستجو طراحی سایت فروشگاهی شما و کالاهای آن را آسان‌تر معرفی می‌نماید، با طراحی سایت بر مبنای بهینه سازی سایت رنکینگ سایتتان نتیجه‌های جستجوی خوبی را در هر روز می‌تواند به دست بیاورد و این نتیجه به طور روزانه پایین‌تر می‌آید و فرآیند بهینه سازی و سئو سایت با سرعت بیشتر و آسان‌تر و با حداقل هزینه مصروفه انجام می‌گردد. با بهره گیری از روش‌های سئو، سایتتان در رنکینگ اول نتیجه‌های موتورهای جستجو قرار می‌گیرد و بوسیله آن‌ها تبدیل به فضایی برای بازاریابی محصول و خدمات سایت شما می‌گردد.

* توجه * مشاوره رایگان برای بهینه سازی سایت محلی

اگر شما به دنبال بهینه سازی سایت محلی خودتان می باشید و می خواهید از مشاوری مطمئن و کاربلد مشورت بگیرید، با شماره تماس‌های وب کندو در تماس باشید تا در این مورد مشاوره رایگان بهینه سازی سایت محلی از متخصصان وب کندو دریافت نمایید.

آیا می خواهید بهینه سازی سایت محلی موفقی داشته باشید؟

این را به خاطر بسپارید که بهینه سازی سایت محلی جزء هزینه های شما حساب نمی شود، بلکه یکی از ضروریات رونق کسب و کار شما در قرن بیست و یکم می باشد. شما با بهینه سازی سایت محلی خودتان، راهی مطمئن را برای رتبه بندی استاندارد طراحی سایت تان در موتورهای جستجوگر را می گشایید و طراحی سایت خود را به همه می شناسانید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/web-design/144-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%88-%d8%a8%d9%87%db%8c%d9%86%d9%87-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ad%d9%84%db%8c.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *