۱۲ بهمن, ۱۳۹۵

نحوه اضافه کردن گوگل ترانسلیت در طراحی سایت

چگونه گوگل ترانسلیت را به طراحی سایت خود اضافه کنیم؟

بعضی مواقع در طراحی سایت نیاز است که کاریر برای انجام ترجمه آنلاین از مطالب سایت به گوگل ترانسلیت دسترسی داشته باشد.

گوگل ترانسلیت به سئو طراحی سایت شما کمک می کند

نحوه اضافه کردن گوگل ترانسلیت در طراحی سایت: به همین خاطر باید این ابزار گوگل در طراحی سایت شما منظور شود تا کاربر بتواند به راحتی هر مطلبی را که موردنظرش است را به زبان‌های زنده دنیا برگرداند و از آن استفاده نماید. از طرفی دیگر قرار دادن این امکان در طراحی سایت منجر به افزایش رتبه سایت شما می‌شود که این امر نیز در سئو سایت تاثیر مثبتی خواهد داشت.

حال برای قرار دادن این امکان در طراحی سایت چه اقداماتی را یاید انجام دهید: کار خیلی راحت است ابتدا با اکانت گوگل خود وارد آدرس زیر شوید.

نحوه اضافه کردن گوگل ترانسلیت در طراحی سایت


https: //translate. google. com/manager/website

و سپس آدرس لینک طراحی سایت خودتان را با یک کلیک بر روی آیکون مربوط به آن در آنجا قرار دهید و بعد می‌توانید زبان‌های مورد نظرتان را که می‌خواهید در طراحی سایت شما لحاظ شوند را انتخاب می‌کنید. بعد از این کار‌ها شما معین می‌کنید که ترجمه طراحی سایت شما به همه زبان‌ها برگردانده شود یا اینکه فقط به زبانی برگردانده شود که برای طراحی سایت خود در بالا انتخاب کرده‌اید.

در کادر دیگری از شما می‌خواهد که فرمت نمایش صفحه ترجمه را نشان دهد شما می‌توانید انتخاب کنید که این صفحه به صورت عمودی باشد یا افقی. بعد از این انتخاب‌ها کدی برای شما ارسال می‌شود که از دو خط تشکیل شده است که خط اول کد دریافتی شما را باید در طراحی سایت خود قرار بدهید و خط دوم کد را در قسمتی از صفحه‌ تان که می‌خواهید Google Translate در آنجا باشد قرار می‌دهید. به همین راحتی. الان شما ابزاری قدرتمند برای طراحی سایت خود قرار داده‌اید که می‌توانید با کاربران زبان‌های دیگر نیز ارتباط داشته باشید.

منبع: jimdo

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/web-design/156-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a7%d8%b6%d8%a7%d9%81%d9%87-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86-%da%af%d9%88%da%af%d9%84-%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%b3%d9%84%db%8c%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *