۱۲ بهمن, ۱۳۹۵

انواع ترندهای طراحی سایت

ترندهای جدید (گرایش) در طراحی سایت

در این مبحث به تازه ترین ترندهای طراحی سایت که در اکثر طراحی سایت هایی طراحی می شوند می پردازیم تا با بهره گیری از آنها بتوانید طراحی های به روزتری را در پروژه های خود تجربه کنید.

عکس های بزرگ در پس زمینه در طراحی سایت

بعد از سپری شدن مدت زمانی از شکل گیری عرصه طراحی سایت، تصاویر هنوز هم نقش پراهمیتی را در دنیای مجازی ایفا می کنند، در تجارت الکترونیک بازدیدکننده ها با عکس ها رابطه برقرار می نمایند. تصاویر واقعی اثر ویژه ای بر روی ذهن بازدیدکننده ها می گذارند، به ویژه به کارگیری از تصاویر گروهی شرکت ها با سایزهای متوسط متداول تر می باشد. هنوز هم بازدیدکننده ها در خرید و گزینش سرویس ها بر پایه حواس خودشان تصمیم می گیرند بنابراین با به کارگیری از تصاویر با کیفیت بالا کالاها یا سرویس های شما حس اعتماد بیشتری را در نزد مشتری بر می انگیزند و تمایل به خرید کالا یا خدمات را در کاربر افزایش می دهند.

ویدئو در پس زمینه در طراحی سایت

تعریف یک چارچوب برای شناساندن شرکت یا کالا می تواند اثر زیادی در بازاریابی اینترنتی کسب و کار شما داشته باشد. عکس های متحرک ایده ها و احساسات را راحت تر بیان می کنند و شناخت خوب تری در مقایسه با متن ها در اختیار کاربران می گذارند. از اول به کارگیری از ویدیو برای معرفی کسب و کار در طراحی سایت شایع بود و در حال حاضر این گرایش بیشتر شده است و با قابلیت های گرافیک سه بعدی و فیلم ها با کیفیت اچ دی رشد قابل توجه ای کرده است.

به کارگیری از برند تجاری شخصی در طراحی سایت

نام تجاری در وهله اول می تواند بر حول یک شخص باشد و تمرکز عمده بر روی برند تجاری شخصی باشد به همان صورتی که شما دوست دارید شرکت و کسب و کارتان را به کاربران معرفی نمایید. هدف ، پایان دادن به حدسیات و ارائه تصویری روشن از شما به همراه کسب و کارتان می باشد.

برتری طراحی ریسپانسیو در طراحی سایت

در حال حاضر الگوهای بهره گیری از اینترنت در حال عوض شدن است و بازدیدکننده های اینترنتی فعلی بیشتر بوسیله دستگاه های تلفن همراه و تبلت به اینترنت متصل می شوند تا رایانه های خانگی و لپ تاپ. بازدیدکنندگان طراحی سایت هایی را که از تکنولوژی واگنشگرا استفاده نمی کنند را پس می زنند.
با گرفتن یک رویه اصولی شما نیز می توانید طراحی سایت ریسپانسیو را اجرایی کنید و این اطمینان را حاصل می کند که شما خیلی از کاربران سایت را دست کم از لحاظ راحتی استفاده و برقراری ارتباط با طراحی سایت جذب می نمایید.

گرایش ماژولار (براساس گرید) در طراحی سایت

طراحی سایت براساس ماژولار که طراحی شبکه ای هم خوانده می شود، به منزله روش طراحی سلولی یا کاشی مشهور است، در عرصه طراحی سایت چندان امر تازه ای نمی باشد ولی مطابق با تغییر آن و مشهور شدن امکان واکنشگرایی بیشتر از پیش مطرح شده، به این صورت که در صفحه نمایشگر بزرگ چندین کاشی یا سلول در عرض در کنار همدیگر قرار می گیرند و با کوچک شدن صفحه نمایشگر امکان تغییر حالت وجود دارد.

طراحی سایت تک صفحه ای

در اینگونه طراحی سایت ها، قسمت های گوناگون فقط با اسکرول کردن، بدون احتیاج به کلیک کردن قابل دسترسی می باشد. در این طراحی سایت ها لینک به صفحه های دیگ اندک بوده و یا اصلا وجود ندارد و همه داده های سایت شما برروی یک صفحه است. در طراحی سایت تک صفحه ای باید مطالب خود را به گونه ای بچینید که تنها عمده ترین آنها در معرض دید بازدیدکنندگان باشد و مولفه های اصافی حذف شود.

طراحی سایت تخت یا فلت

در طراحی سایت فلت تصاویر , آیکون های , مطالب , افکت ها و … به طور دو بعدی می باشند یکی از عمده ترین دلایل محبوبیت طراحی فلت , سبک بودن آن است.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/web-design/235-designed-for-tenders-and-tenders.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *