۱۲ بهمن, ۱۳۹۵

طراحی سایت تجارت الکترونیک چه مراحلی را باید طی کند؟

طراحی سایت و بهینه سازی سایت مورد نظری که که قرار است در زمینه تجارت الکترونیکی فعالیت کند نیاز به دو مرحله درگاه پرداخت و همچنین حساب فروشنده دارد. وقتی که شما می خواهید محصولات خودتان را به صورت آنلاین از طریق وب سایت خودتان به فروش برسانید نیازمند طراحی سایت تجارت الکترونیک هستید و شما برای رسیدن به این مقصود باید همه روال های لازم جهت پرداخت اینترنتی و همچنین امنیت ضروری پرداخت ها را در طراحی سایت خود رعایت کنید.

انجام طراحی سایت یا سئو سایت در تجارت الکترونیک دارای مراحل و روال های عملیاتی است که باید به صورت کامل اجرا شوند. نخستین مرحله طراحی سایت در زمینه تجارت الکترونیک داشتن سایتی در فضای اینترنتی است و متصل کردن نرم افزاری به آن که بتواند همه فعالیت های ضروری پرداختی و آنلاین را بدون اتلاف وقت و در اسرع وقت انجام دهد.

پس از اینکه طراحی سایت انجام شد و پلاگین های لازم برای تجارت الکترونیکی در آن نصب شد، سایت شما نیاز به درگاه های پرداخت و حساب فروشنده دارد.

حساب فروشنده روالی است که در آن کارت اعتباری کاربر مورد پذیرش قرار می گیرد و شناسایی می شود و سپس می تواند از کارت اعتباری کاربر مبلغ قراردادی را برداشت کند. با این کار کالای موردنظر خریدار و کاربر رسما خریداری می شود و مبلغ قراردادی فروش نیر به حساب فروشنده واریز می شود.

درگاه پرداخت فروشگاه ساز شما نیز به عنوان میانجی ای عمل می کند که معامله را از کارت اعتباری خریدار به حساب فروشنده انتقال می دهد و در واقع رابط شما بین سایت تجارت الکترونیک و حساب فروشنده است. این کار برای امنیت بیشتر توسط عملیات های رمزنگاری شده و رمزگشایی بر روی داده های حساب های دو طرف معامله انجام می شود که باعث جلب نظر خریدار و کاربر شده و همچنین در بهینه سازی سایت نیز نقش مثبتی را بازی می کند.

در برخی از خدمات این دو مرحله یعنی درگاه پرداخت و حساب فروشنده به صورت یکجا ارائه می شود ودیگر نیازی به دو سرویس جداگانه نیست.

برای آشنایی بیشتر با مولفه های مهم وب سایت های اثرگذار در بازاریابی اینترنتی اینجا کلیک کنید.

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/web-design/75-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%aa%d8%ac%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a7%d9%84%da%a9%d8%aa%d8%b1%d9%88%d9%86%db%8c%da%a9-%da%86%d9%87-%d9%85%d8%b1%d8%a7%d8%ad%d9%84%db%8c.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *