۱۲ بهمن, ۱۳۹۵

روش های ضروری بهینه سازی سایت در طراحی سایت

چه روش هایی در سئو طراحی سایت ضروری است؟

در طراحی سایت آنچه مهم و دارای اهمیت است بهینه سازی سایت است بدون بهینه سازی سایت، طراحی ناکام و ناکارآمد خواهد بود.

اهمیت سئو سایت در طراحی سایت

امروزه کسب و کارهای اینترنتی هر چه بیشتر به مهم بودن طراحی سایت و لازم بودن بهینه سازی سایت واقف شده اند. به صورتی که کسب و کارهای آنلاین و درآمد حاصل از آن با پیشرفت تجارت الکترونیکی در این فضای مجازی دارندگان سایت را به طراحی سایتی قوی تشویق کرده است. و در پی آن متمرکز شدن بر اصل های سئو سایت امری لازم و ضروری برای طراحی سایتی قوی می باشد. بحث بهینه سازی سایت راهی نیست که یک شبه طی شود بلکه نیاز به روندی ثابت و دایمی دارد. و نباید انتظار معجزه ای یک باره از آن داشت. پس فرایند بهینه سازی کاری مداوم و همیشگی است و فقط منحصر در اقدامات و کارهای خاصی نیست. سعی می کنیم در این نوشته روش های لازم بهینه سازی سایت را که باید توسط طراحان سایت رعایت شود را با هم مروری بکنیم. درباره روش های برتر سئو در طراحی سایت بیشتر بدانید.

روش های بهینه سازی سایت که باید در طراحی سایت رعایت شوند

دارا بودن نرم افزار تحلیل و آنالیز وب سایت: شما باید منظور و مقصود خود را از انجام بهینه سازی سایت معلوم کنید و به کمک نرم افزارهای تحلیل و آنالیز بهینه سازی سایت این خواسته خودتان را عملیاتی کنید.

طراحی سایت قوی: اگر شما می خواهید رتبه بندی بالایی در موتورهای جستجوگر داشته باشد باید مطمئن شوید که طراحی سایتی قوی و مناسب و خوب را انجام داده اید این اطمینان شما را در فرایند های آتی کمک خواهد کرد.

تهیه صفحه site map : site map به شما کمک می کند تا اسپادرها صفحه های اصلی سایت تان را پیدا کنید و آنها را درست ایندکس کنید.

به وجود آوردن URLs.که مورد پسند بهینه سازی سایت است: واژه های کلیدی را در آدرس مناسب و صحیح URLs و با اسم های درست در فایل ها جاسازی کنید.

عنوان خاص و منحصر بفرد برای هر صفحه: عنوان صفحه یکی از اصلی ترین عوامل بهینه سازی سایت است. عنوان در صفحه باید منحصر به فرد و بدون همتا و البته مرتبط با منظور و هدف شما و دارای ربط با مطلب و محتوایی باشد که شما در سایت تان ارائه می دهید. عنوان صفحه را با دو یا سه واژه گزینش و انتخاب کنید. تگ meta description معمولا کمکی به رتبه بندی سایت شما نمی کند ولی در شرحی که لینک شما با آن شرح در صفحه موتور جستجو ظاهر می شود تاثیر دارد.

تولید محتوایی کارآمد و کاربرپسند: شما باید منظور و هدفتان را تولید محتوایی با توجه به خواسته و نیاز کاربران قرار دهید و مطالب موردنیاز آنها را تهیه کنید و فقط به این فکر نباشید که واژه های کلیدی را بدون هیچ بار معنایی در صفحه سایت تان درج کنید.

استفاده از واژه های کلیدی به منزله anchor text : Anchor text برای اسپایدرها معلوم می کند که صفحه لینک شده شما درباره چه چیزی است. به یاد داشته باشید که از واژه های کلیدی سایت تان را برای Anchor text هم مورد استفاده قرار دهید و صفحه های فروشگاه ساز و سایت خودتان را به یکدیگر پپیوند بدهید.

عضو شدن در شبکه های اجتماعی: محتوا و مطالب سایت تان را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید. این کار باعث بالا رفتن اعتبار محتوایی خواهد شد که شما در سایت تان نوشته اید و درج کرده اید.

موفق باشید

آدرس بازتاب: http://www.webcando.ir/web-design/83-%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b6%d8%b1%d9%88%d8%b1%db%8c-%d8%a8%d9%87%db%8c%d9%86%d9%87-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c.html/trackback

ارسال دیدگاه:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *