info@webcando.ir 44214598

طراحی سایت دیجی کالا: سایت دیجی کالا به منزله یک سایت موفق در عرصه طراحی سایت فروشگاهی است که در الکسا دارای رتبه ۶۸۱ است و سایتی است که توانسته اعتماد مشتری و کاربران اینترنتی را به خود جلب نماید و تبدیل به پرفروش ترین سایت فروشگاهی در ایران شود. اما شاید برای شما هم این پرسش ها مطرح باشد که:

طراحی سایت دیجی کالا


رمز موفقیت طراحی سایت دیجی کالا در چیست؟
ما چگونه یک سایت نظیر دیجی کالا داشته باشیم؟
طراحی سایت شبیه دیجی کالا بوسیله چه افرادی راه اندازی و پیاده سازی شده است؟
طراحی سایت دیجی کالا به منظور کدام کسب و کار هایی خوب است؟
ایجاد سایت نظیر دیجی کالا چه مشخصات و قابلیت هایی را در برای ما فراهم می کند؟
برای جواب دادن به این پرسش ها و به دست آوردن اطلاعات کافی در باره طراحی سایت دیجی کالا، با طراحی سایت و سئو سایت وب کندو همراه باشید…
طراحی سایت شبیه دیجی کالا

سایت دیجی کالا با سی ام اس مخصوص و تحت زبان برنامه نویسی asp. net طراحی و راه اندازی شده تیم طراحی این سایت در خود دیجی کالا مستقر هستند و از پشتیبانی قدرتمندی بهره می گیرند. اما این موارد علتی بر نداشتن سایتی نظیر آن توسط دیگران نمی باشد، گروه طراحی سایت شرکت وب کندو موفق شده قالب های کاملا شبیه و یکسان با این سایت را بسازد و از آن حمایت نماید، این قالب ها افزون بر سی ام اس های مخصوص، با سیستم مدیریت محتوای جوملا هم هماهنگی لازم را دارد و شما قادر هستید به آسانی با آن به کار کنید و محصولات فروشگاهی و خدمات تان را در آنجا به دید کاربران بگذارید. نما و خصوصیات این قالب طراحی شده همانند سایت دیجی کالا است و همه قابلیت های آن را برای شخصی سازی برای سایت شما داراست.


اصول طراحی سایت دیجی کالا

برای جواب دادن به این پرسش باید از نوع سایت هایی که با مبنا و اساس طراحی سایت فروشگاهی ایجاد می شوند حرف زد و معمولا به منظور فعالیت اشخاصی که می خواهند به حیطه تجارت الکترونیک، فروشگاهی و فروش اینترنتی کالاها و سرویس های خدمات دهی شان وارد شود بهتر است.
قابلیت های طراحی سایت همانند دیجی کالا

اگر به سایت دیجی کالا وارد شوید می فهمید که کالاها به طور مرتب طبقه بندی شده اند و جستجو را برای بازدیدکننده ها خیلی راحت کرده اند و کاربران با حداقل وقت قادرند به خواسته شان در سایت دست یابند.
منظم بودن طبقه بندی محصولات

منظم بودن طبقه بندی محصولات در این سایت منطبق بر کاربر پسندی است و کاربر قادر است در حداقل وقت شاخصه های موردنظرش را به منظور گزینش کالاهای دلخواهش انجام دهد و در دست آخر با فهرستی از انتخاب های پیشنهادی روبرو گردد که کار گزینش را برای او آسان تر می نماید.
مقایسه کردن محصولات با نمونه های همانند
شما قادرید در فهرستی گزینشی محصولات دلخواه تان را به طور تخصصی با یکدیگر مقایسه نمایید و داده های هر یک را با دیگری بسنجید و سپس شروع به خرید نمایید. افزون بر اینن در طراحی سایت نظیر دیجی کالا شما قادرید تخفیف های ویژه ای به مشتری بدهید و فروش خوبی را تجربه کنید.

طراحی سایت دیجی کالا
طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو (طراحی سایت پاسخگو = طراحی سایت برای دستگاه های تلفن همراه و تبلت و غیره) در حال حاضر به یکی از اصلی ترین لازمه ها در طراحی سایت بدل گشته و با توجه به اینکه حدود ۷۰ درصد گردش ها و جستجوها در فضای اینترنت به وسیله تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت‌ها انجام می شود، شما با دارا بودن یک سایت هماهنگ با تلفن های همراه، به کاربران تان این قابلیت را می‌دهید که در هر زمان و مکانی با به کارگیری از تبلت و یا موبایلشان وارد سایت شما شوند و فرآیند خرید را به آسانی دربه سیله آنها انجام دهند، ریسپانسیو بودن سایت‌ها افزون بر کاربران در جهت بهینه سازی سایت در موتور‌های جستجو هم پراهمیت می باشد و به تازگی به یکی از شاخصه های رنکینگ سایت‌ها در نتیجه های جستجو تبدیل گشته است.

رموز موفقیت طراحی سایت دیجی کالا

برخی از رمزهایی که سبب موفقیت این گروه طراحی در حطیه تجارت الکترونیکی و فروش اینترنتی شده است، را در زیر مرور می کنیم:
اعتماد سازی در فضای اینترنتی

اعتماد سازی در محیط مجازی اینترنت حرف نخست را می زند و یکی از علتهای همده موفقیت سایت دیجی کالا به دست آوردن اعتماد مشتریان است، از آنجایی که در حال حاضر کلاهبرداری های اینترنتی بیشتر از سابق است، یافتن سایتی که اعتماد مشتریان داشته باشد سخت است و سایت دیجی کالا این امیتاز را با موفقیت پشت سر نهاده است.
اطلاعات کامل و فراگیر از همه محصولات

این سایت اطلاعات جامع و خوبی در باره محصولات در اختیار کاربران قرار می دهد و از مهارت بازاریابی محتوا در طراحی سایت فروشگاهی خود به خوبی بهره گرفته است. شما قادرید با گزینش هر کالایی اطلاعات جامعی از آن را بدست بیاورید و اگر خواستید آن را بخرید.
قیمت های مناسب و رقابتی

معمولا قیمت کالاهای این سایت کاملا رقابتی است و در خیلی از موارد کمتر از قیمت های موجود در بازار است. به همراه قیمت پایین، معمولا این کالاها دارای ضمانت هم هستند.
پشتیبانی طراحی سایت دیجی کالا

تحویل کالا در کمترین زمان ممکن (فعلا در تهران) و ضمانت کالاهای موجود در فروشگاه با فرصت یک هفته ای برای عوض کردن کالاها و جوابگویی به مشتریان سبب جذب هرچه بیشتر مشتری های ثابت شده و به مشتری های تازه هم مجال و رغبت وارد شدن در جرگه مشتری ها را داده است.
طراحی سایت دیجی کالا به منظور استفاده چه اشخاصی بهتر می باشد؟

احتمالا تصور می کنید که این گونه سایت ها تنها به منظور فروش کالاهای دیجیتال و موبایل بهتر است و برای بقیه کسب و کار ها خوب نیست، اما اینگونه نیست و این گونه از طراحی سایت فروشگاهی به منظور استفاده همه سایت ها بهتر است و می توان به اسانی هر محصول و خدماتی را در آن معرفی نمود و به فروش رساند. مدیریت این سایت خیلی قوی است و امتیاز های بسیاری برای دارندگان سایت دارد.
? توجه ? مشاوره رایگان برای پیاده سازی فروشگاه اینترنتی

اگر شما به دنبال راه اندازی طراحی سایت فروشگاهی همانند دیجی کالا می باشید و می خواهید از مشاوری مطمئن و کاربلد در این باره مشورت بگیرید، با شماره تماس‌های وب کندو در تماس باشید تا در این مورد مشاوره رایگان طراحی سایت شبیه دیجی کالا را از متخصصان وب کندو دریافت نمایید.