info@webcando.ir 44036508

طراحی سایت فروشگاهی , طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

بهترین طراحی سایت فروشگاهی به شما کمک می کند تا فروشگاه خودتان را بهتر در موتور های جستجو معرفی کنید و با این کار راحت تر و سریع تر در نتیجه های جستجو رتبه بندی شوید. برای داشتن یک وب سایت فروشگاهی خوب باید بهترین طراح را انتخاب کنید. بی تعارف می گوییم هر سایت فروشگاهی موفق نمی شود مگر اینکه از ابتدا پایه درستی داشته باشد.

طراحی سایت فروشگاهی ریسپانسیو

طراحی سایت فروشگاهی ریسپانسیو یا همان طراحی سایت برای موبایل، در حال حاضر به یکی از ضروریات طراحی سایت بدل گشته و با توجه به اینکه حدود ۷۰ درصد وبگردی ها بوسیله موبایل های هوشمند و یا تبلت ها انجام می شود، شما با دارا بودن سایتی هماهنگ با تلفن همراه، به کاربران سایت تان این قابلیت را می دهید که در هر زمان و هر مکانی بوسیله تبلت و یا موبایل خود وارد سایت شوند و عملیات خرید را به آسانی در آنجا انجام دهند،

برای سفارش طراحی سایت فروشگاه اینترنتی و مشاوره رایگان درباره طراحی سایت فروشگاهی با ما نماس بگیرید.

۰۲۱-۴۴۰۶۱۲۵۶

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی پاسخگو بودن یا واکنش گرا بودن سایت ها افزون بر کاربران برای موتور های جستجو هم پراهمیت می باشد و به تازگی به یکی از شاخصه های رنکنیگ سایت ها در نتیجه های جستجو تبدیل شده است.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی دیجی کالا

بهره گیری از استاندارد های طراحی سایت فروشگاهی و ایجاد سایت بر پایه اصل های بهینه سازی سایت، سایت شما را با الگوریتم های موتورهای جستجو هماهنگ می کند و پیش رنده های این موتور های جستجو سایت فروشگاهی شما و کالاها و خدمات آن را آسانتر می شناسد، با طراحی سایت فروشگاه اینترنتی بر پایه بهینه سازی سایت رنکینگ سایت تان در نتیجه های جستجو روز به روز پایین تر می آید و عملیات بهینه سازی سایت آسانتر ، با سرعت و به صرفه تر انجام می شود. با استفاده از متدهای بهینه سازی سایت، سایت شما در رتبه های اول نتیجه های جستجو قرار می گیرد و به این وسیله موتور های جستجو بدل به بازاریاب و تبلیغ کننده سایت شما می گردند.

طراحی سایت فروشگاهی مطمئن

یکی از دل مشغولی های عمده طراحی سایت های فروشگاهی ، جلب اعتماد مشتریان در فضای اینترنت است و کلاهبرداری های انجام شده در دنیای مجازی سبب گشته کاربران و اشخاص اعتماد کمی به فروشگاه های اینترنتی داشته باشند، شیوه برطرف کردن این معضل دریافت نماد اعتماد الکترونیک می باشد، e-namad یا همان نماد اعتماد الکترونیک یک علامت دیجیتالی می باشد که از جانب مرکز توسعه تجارت الکترونیک و زیر نظر وزرات صنعت و معدن برای سایت های فروشگاهی که اصل ها و قوانین تعیین شده را مراعات کنند ، داده می شود.

لازم به یادآوری است که همه طراحی سایت های فروشگاهی انجام شده در شرکت وب کندو با درخواست کارفرما دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند.

چرا طراحی سایت فروشگاهی وب کندو

در طراحی سایت فروشگاهی نرم افزار فروشگاه اینترنتی یک نرم افزار بر پایه وب می‌باشد که به صاحبان مشاغل این امکان را می‌دهد تا از طریق این نرم افزار محصولات و خدمات خود را در یک بازار جهانی معرفی و عرضه نمایند. شما می‌توانید فروشگاه الکترونیکی خود را توسط نرم افزار فروشگاه سازها راه اندازی کنید و کسب و کار خود را توسعه بدهید. همچنین خدمات و محصولات مورد نظر را به بازارهای جهانی معرفی نمایید.

طراحی سایت فروشگاهی یکی از مهم ترین شاخه های تجارت الکترونیک می باشد. طراحی سایت فروشگاهی همه زمینه ها و پروسه های خرید و فروش بازار را که بتوان با اینترنت و فناوری وب به اجرا درآورد را تجارت الکترونیکی می گویند.

در حالت کلی کلمه تجارت الکترونیک به معاملات الکترونیکی اشاره دارد که بوسیله شبکه های ارتباطی اجرا می گردد. نخست، خریدار یا مصرف کننده به دنبال یک فروشگاه مجازی توسط اینترنت اقدام می کند و محصول موردنظر خود را بوسیله وب یا ایمیل سفارش می دهد. و سرانجام محصول سفارش داده اش را تحویل می گیرد. تجارت الکترونیکی یعنی اجرای مبادلات تجاری در قالب الکترونیکی.

تجارت الکترونیک، اجرای همه فعالیت های تجاری با بهره گیری از شبکه های ارتباطی کامپیوتری، به خصوص اینترنت می باشد. تجارت الکترونیک به گونه ای تجارت بدون کاغذ می باشد. از طریق تجارت الکترونیک، رد و بدل داده های خرید و فروش و داده های ضروری به منظور حمل و نقل محصولات با زحمت کمتر و مبادلات بانکی با شتاب زیادی صورت می پذیرد. شرکت ها به منظور ارتباط با یکدیگر، محدودیت های کنونی را نخواهند داشت و ارتباط آنها با یکدیگر آسان تر و سریع تر انجام خواهد شد. ارتباط فروشندگان با مشتریان می تواند به طور تک به تک با هر مشتری صورت گیرد البته با هزینه خیلی کمتر از تجارت سنتی.

فروشگاه اینترنتی چیست ؟

فروشگاه اینترنتی دربرگیرنده وب سایتی می باشد که قابلیت نشان دادن کالاها را با خصوصیات آنها فراهم می کند این وب سایت با قابلیت هایی که داراست قادر است کالا یا سرویس هایی را که از جانب فروشنده مبادله می شود را به کاربران گوناگون معرفی کند، خصوصیات و مشخصه های آنها را نشان دهد و امکان سفارش و سرانجام خرید از جانب کاربر را فراهم نماید .

طراحی سایت فروشگاهی بر پایه نوع محصول عرضه شده غالبا دارای یک ویترین است که در صفحه ی اول قرار می گیرد و شما می توانید نمونه ای از به روزترین و بهترین کالاها و اجناسی خود را در این ویترین قرار داده و یک نما و دید کلی از سایت تان به مشتری و بازدید کننده ی سایت ارائه دهید.

یکی از اصلی ترین فرقهای طراحی سایت های فروشگاهی با بقیه سایت ها چگونگی مدیریت این سایت ها است. غالبا به دلیل اینکه در این نوع سایت ها اجناس دارای تغییرات زیادی می باشند (چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ نوع کالا) و شاید شما هر روز نیاز به آپدیت محصولات و قیمت های آن ها داشته باشید پس سایت های فروشگاهی نوعی طراحی می شوند که مدیریت آن ها خیلی راحت بوده و دغدغه های مدیریتی کمتری داشته باشند.

معرفی بهتر محصولات: طراحی سایت فروشگاهی به شما این قابلیت را می دهند که کالاها و اجناس را ریز به ریز برای بازدید کننده توضیح داده برتری ها ،ویژگی های برجسته و نقاط ضعف برای آن معین کنید ، امکان مقایسه برای پارامتر های محصولات پدید آورید. برای آن ها امتیاز دهی قرار دهید، فروش ویژه داشته باشید، گارانتی و رنگ بندی محصولات را هم معین نمایید.

آمار گیری جامع: یکی از مزیت های برجسته ای که طراحی سایت فروشگاهی نسبت به بقیه سایت ها دارند آمار دهی بسیار جامع آن هاست. شما در این نوع سایت ها قادرید آمار های روزانه ، هفتگی، ماهانه و سالانه از سایت بگیرید . میزان موجوی خود را کنترل نمایید مقدار فروش محصولات و میزان درآمد را در بازه های زمانی مختلف مقایسه کنید. شما همچنین می توانید این آمار ها را روی نمودار هم ببینید و ارزیابی کاملی داشته باشید.

برتری های خرید اینترنتی

از اصلی ترین برتری های خرید از فروشگاه اینترنتی در دسترس بودن کالاهای دلخواه با تنوع زیاد است .
دسترسی به همه خصوصیات و مشخصه های کالاهای مختلف اعم از اطلاعات کلی و جزئی.
پایین آمدن رفت و آمد و هزینه های مربوط به آن.
قدرت انتخاب و تصمیم گیری بر پایه همه خصوصیات بیان شده برای هر محصول.
طراحی سایت فروشگاهی ریسپانسیو

برتری های راه اندازی فروشگاه اینترنتی به منظور فروشندگان دربرگیرنده موردهای زیر ی باشد:

تهیه و تنظیم بانک اطلاعاتی کامل و مفید از کالاها
مطلع شدن از نظرهای خریداران کالا و به دنبال آن توسعه اطلاعات در مورد علایق طرفداران محصول
برقراری ارتباط با مشتریان و به دنبال آن اطلاع رسانی و تبلیغات بیشتر به آنها
عرضه خدمات بهتر و مفیدتر

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خوب

دسته بندی (قفسه بندی) محصولات فروشگاه

تعریف محصولات در هر دسته

تعیین قیمت برای محصولات

نمایش یا عدم نمایش قیمت

فعال و غیر فعال کردن نمایش محصول

درج مشخصات محصول

انبار داری و اطلاع ار موجودی کالا در انبار

صدور فاکتور و پیش فاکتور

تعیین اولویت نمایش برای دسته‌های محصولات

تعیین اولویت نمایش محصولات درون هر دسته

ایجاد گالری تصاویر برای کالا‌ها

امکان استفاده از فرم ساز برای درج ریز مشخصات محصول

امکان مقایسه کالا‌ها

تبلیغات برای محصول

امکان معرفی محصول از طریق بازدید کنندگان به دوستان

سیستم مدیریت محتوا برای درج محتوا در سایت
جستجوی ساده محصولات

جستجوی پیشرفته محصولات

کاربری ساده برای فروشگاه

امکان اتصال به درگاه بانکی برای پرداخت آنلاین

پرداخت از طریق فیش بانکی

پرداخت پس از دریافت کالا توسط مشتری