info@webcando.ir 44214598

همه چیز درباره سایت هایی که به دردی نمی خورند!

درباره طراحی سایت حرفه ای های تجاری این جمله یک واقعیت است که بسیاری از بزرگان این حوزه مرتب درباره آن هشدار می دهند و آن جمله این است که: بیشتر وب سایت‌هایی که در اینترنت فعال هستند با دید بازاریابی و فروش طراحی نشده‌اند. ۵۰ درصد ایرانیان مطابق آمار به اینترنت دسترسی دارند و روز به روز هم تعداد آن ها بیشتر می‌شود. به تبع آن بازار بسیار بزرگی هم برای کسب و کار شما فراهم می شود.
پس برای شروع باید شما وب سایت خودتان را با دید بازاریابی و فروش ارتقا بدهید تا بتوانید بعد از آن فروش محصولات و خدمات تان را بالا ببرید. پیشنهاد ما برای مدیرانی که می خواهند برای کسب و کارشان سایت داشته باشند این است که برای طراحی سایت، هدف‌هایشان را به طور جامع و کامل بنویسند تا طراحی دقیق از اصل‌های بازاریابی آنلاین را برای وب سایت خود داشته باشند.
یادتان باشد که هدف نهایی از تجارت سود است.

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

درباره طراحی سایت حرفه ای

خب قبول داریم که این بحث گسترده ای است. دیدگاه های متفاوتی هست اما طراحی سایت حرفه ای نیازمند تعهد دوطرفه مدیران و طراحان هست. فاکتورهایی چون زیبایی سایت، راحتی و روانی سایت، استفاده از روان شناسی رنگ و مشتری در سایت، داشتن دیدگاهی جامعه شناسانه از مشتریان هدف و ….. راه زیادی در پیش هست!

نیاز شما به طراحی سایت حرفه ای

این سوالی است که باید خودتان و ما صادقانه به آن جواب بدهیم. یادتان باشد کجا زندگی می کنید! همه چیز را نمی شود در اینترنت تبلیغ کرد و همه مشتریان از اینترنت خرید نمی کنند. اما اگر کسب و کار شما نیاز به یک سایت حرفه ای داشت آن وقت قضیه فرق می کند!

برای طراحی سایت حرفه ای چه کنیم؟

باید روی صداقت ها حساب کرد. شما به عنوان یک کارفرما تصمیم می گیرید با کدام تیم باشید. شرایط شما با شرایط تیم طراحی هماهنگ بود آن وقت تا رضایت مندی شما ما باهم همکار خواهیم بود! ویژگی های یک سایت استاندارد را به خوبی یاد بگیرید. برای خودتان چارت بکشید.

برای این که خیلی صادقانه بدانید سایت حرفه ای لازم دارید یا نه؟ یا در نهایت امانت داری بدانید سایت فعلی شما خوب هست با نه؟ با افراد صادق و امانت دار این عرصه تماس بگیرید.