طراحی سایت پزشکی

دسترسی به پزشک و اطلاع رسانی درباره بیماری‌ها و نحوه معالجه آن‌ها امروزه با سرعت فراگیر اینترنت و سرعت اطلاعاتی آن یکی از ضروریات است و استفاده از اینترنت برای این منظور به داشتن محیطی عاری از بیماری و پیشگیری از بیماری‌ها کمک خواهد رساند. هر روزه دانش و فن آوری‌های پزشکی و طراحی پزشکی در حال فراگیر شدن است و به تبع آن ارتباط بین بیماران و پزشکان نقش مهمی را بازی می‌کند.

طراحی سایت پزشکی یکی از ستون‌های مهم مهندسی پزشکی و تکنولوژی پزشکی را شامل می‌شود بحث درمان از راه دور و ویزیت بیمار از راه دور با طراحی سایت پزشکی ممکن می‌گردد. و ارتباط بیماران با پزشک متخصص و مراکر درمانی با طراحی سایت راحت‌تر می‌گردد و این کار باعث می‌شود بیمار‌ها رضایت و خشنودی بیشتری داشته باشند و با اطلاع و شناخت بهتری با مشکل پیش آمده برای بیمارشان مواجه شوند. همچنین ویزیت بیمار نیز با طراحی سایت کاری راحت و سهل برای بیمار و سرعت در درمان خواهد بود.


طراحی سایت پزشکیطراحی سایت پزشکی برای معرفی پزشک در دنیای اینترنت و آشنایی و اطلاع رسانی درباره تخصص‌های پزشک و درمان بیماری‌ها و معرفی دارو‌ها می‌باشد در این سایت بیمار و مراجعه کننده قادر خواهد بود پاسخ سوالات پزشکی خود را پیدا کند و با پزشک متخصص ارتباط برقرار کند و در صورت نیاز به آسانی امکان ویزیت شدن توسط پزشک برایش فراهم گردد. در این ارتباط مشکلات زیادی که در مراجعه حضوری برای گرفتن ویزیت وجود دارد از بین می‌رود و مراجعه کننده و بیمار بدون صرف هزینه رفت و آمد قادر به ارتباط با دکتر مورد نظرش خواهد بود.

در ضمن پرونده‌های بیمار و سوابق بیماران و پرداخت حق ویزیت الکترونیکی از امکاناتی است که در وب سایت پزشکی به راحتی قابل پیگیری است. راه اندازی و اجرا و پشتیبانی و طراحی سایت پزشکی یکی از تخصص‌های ما است که در طراحی سایت پزشکی از تخصص پزشکان برای ارتباط هر چه بهتر بین بیمار و پزشک استفاده می‌کند.

امکانات اینترنتی طراحی وب سایت پزشکی

امکان مدیریت منو و ایجاد فرم ارتباط با ما و معرفی پزشک

امکان ایجاد نقشه سایت و دسترسی راحت به خدمات و اطلاعات پزشکی و درمانی

امکان ارتباط جهت ویزیت دهی بیماران و ویزیت آنلاین بیمار

امکان پرداخت آنلاین حق ویزیت

امکان پرسش و پاسخ درباره بیماری‌ها و دارو‌ها توسط بیمار و پزشک

ارائه آخرین اخبار و اطلاعات پزشکی درباره بیماری‌ها و دارو‌ها

امکان مشاوره رایگان یا هزینه‌ای

امکان ارسال ایمیل برای افراد و بیماران

و امکانات بهینه سازی سایت و طراحی لوگو و سایت و... که گروه حرفه‌ای  وب کندو برای رسیدن به آن‌ها در کنار شما خواهد بود.

چاپایمیل